2014 Çocuk Odası Modelleri

Çocuklarının rahatlıklarına ve zevklerine önem veren aileler çocuklarının özel yaşam alanı olan odalarının tasarımlarına çok özen gösterirler. Çocuk odasının dekorasyonu ve düzeni, çocuğa uygun olduğu takdirde, çocuk zamanını odasında geçirirken daha mutlu ve daha huzurlu olacaktır.

Oyun alanı, giyim alanı, uyku alanı gibi bölümlerin uygun yapıda düzenlenmesi herhangi bir sıkıntı olmadan çocuğun odasında yaşam düzenini oluşturmasını sağlayacaktır. Odada kullanılan mobilyaların düzenli olmasının yanı sıra odanın rengi de çocukta huzur ve sakinlik oluşturmalıdır. 2014 çocuk odası modellerinde tüm bunlar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çocuklara huzurlu ortamlar sağlayacak mobilyalar tasarlanmıştır. Klasik; düz bir yatak, iki kapılı gardolap ve dört çekmeceli şifonyer kalıbından çıkılarak çocukların zevklerine daha çok hitap edebilecek yapıda tasarımlar bu sezon ön plana çıkmaktadır. Erkek çocuklar için odaların hem uyku hem de oyun alanı konforunda olabilmesi adına tasarlanan birbirinden farklı araba modelli yataklar, korsan gemisi şeklindeki yatağı ile çocuğunuzun kendisine adeta bir deniz korsanı gibi hissedebileceği detaylara sahip odalar mavi renginin huzur veren dokusuna sahip mobilyalar ile düzenlenen odalar ile bu sezon bütün çocuk odaları yeniden tasarlanıp var olan odalar değiştirilecek gibi gözüküyor.

2014-çocuk-odası-mobilyaları 2014-çocuk-odası-modelleri

Kız çocuklarının odalarında ise daha süslü ve abartılı detaylar var olmaktadır. Süslü küçük hanımlar için boylarına uygun olarak tasarlanan makyaj masaları kendilerini bir prenses gibi hissetmelerini sağlayacak prenses yataklı odalar, pembe ve birbirinden farklı tasarımlara sahip olan şifonyer ve gardolaplar, bunlara ek olarak küçük hanımların odalarına daha güzel bir görüntü katacak olan ufak koltuk masa ve sandalyelerden oluşan mobilya grupları var olmaktadır. 2014 çocuk odası modellerinde hem kız hem erkek çocuklar için çizgi film kahramanlarının bulunduğu çocuk odaları da bu sezon birbirinden farklı renkleri ile çocukların beğenisine sunulmaktadır. 2014 çocuk odası modellerini farklı markaların çocuk odaları kategorisi altında inceleyebilir, çocuğunuzun karakter ve zevkine uygun oda seçiminde bulunabilirsiniz.