Mobilya Merkezi

2016 Genç Erkek Odası Modelleri

Günümüzde artık gençlerin kendi odalarına sahip olduğunu görmektesiniz. Bu yüzden gençler kendi isteklerine göre odalarını dizayn etmek isterler. Gençlere kendilerini iyi hissettiren tek şey odalarıdır. Odalarında keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyen gençler, rahatlığı ve konforu maksimum düzeyde hissettiren modelleri tercih etmektedirler. Rahatlarına son derece düşkün olan gençler, farklı bir tarza sahip olduklarını genç odası modelleriyle göstermeye çalışırlar.2016 genç odası modelleri bu anlamda birbirinden renkli ve harikulade şıklıktaki tasarımlarıyla gençlerin ve ebeveynlerinin kalplerini çalacak.

genç-odası-mobilyaları-üreten-firmalarSon derece modern ve günümüze hitap eden bu genç odaları size seçeceğiniz oda hakkında fikir verecektir. Genç erkek odası modellerinde ilginizi çekecek nokta daha gösterişli ve konforlu olmaları olarak karşınıza çıkmaktadır.

Genç erkekler genç kızlara göre daha dağınık olduklarından odalarını kolayca toplanmasını sağlayacak gardrop modellerine odalarında daha fazla yer verirler. Gardrop modellerinin geniş ve çok gözlü olması genç erkeklerin bu sorunlarına çözüm oluşturabilir. Bu gardrop modellerinde ahşap tasarımların son derece göze çarpacağı bu yılda 2016 genç erkek odası modelleri bir hayli dikkatinizi çekecek.

Oldukça farklı olan yatak odası modellerinde bazalı yataklara daha fazla yer verilmiştir. Bazalı, raylı ve ranzalı modelleri 2016 genç erkek odası modellerinde de göreceksiniz. Genç erkek odası modellerinde sağlıklı ve rahat bir uyku uyumanızı sağlayacak bu modellerde kendinizi son derece rahat hissedeceksiniz.

Bazalı yataklarda genç odanızda kendinizi oldukça iyi ve dinlenmiş hissetmeniz mümkündür. Bazalı yataklar, hem temizlik hem de kolaylık açısından gayet hoş modellerdir. Bu yataklara hem fazla eşya koyabilir hem de aradığınız eşyayı zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Bu eşsiz yataklar yapacağınız dekorun oluşumunda da söz sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Bazalı yatağınızla yapacağınız kombinasyonlarda fark yaratmanız mümkündür.

Her açıdan rahatlığı son noktasına kadar hissedeceğiniz bu mükemmel mobilya tasarımları gerçekten görülmeye değer.Genç erkek odalarında, canlı ve hareketli renklere yer vererek capcanlı bir ortam oluşturan bu tasarımlarla odalarınızda kendi tarzınızı yansıtmanız son derece doğaldır. Otantik ve tarz görünümlerle sıra dışılığı yaşamanıza imkan tanıyan bu modeller ile olağanüstü bir genç odasına sahip olmanız mümkündür.

Genç erkek odaları, bu özellikleri ile aklınızı başınızdan alacak ve mükemmel ötesi çizgileriyle sizleri büyüleyecek.Bazalı yatak odası modelleri, her açıdan sizi farklı kılacak özellikleri bulabilmeniz mümkündür.

Raylı yatak odası takımları ise çekilebilen ve itilebilen özelliği ile sizlerinde beğenisini kazanacak hem kullanış hem de işlevsellik açısından işinizi kolaylaştıracak bu modeller. Bir çok farklı renk ve ölçüde üretilebilmektedir. Raylı yatak odası takımları, hem estetik hem görsel anlamda kusursuz tasarımlardır. Raylı özelliği ile yatağınızı açıp kapatırken sorun yaşamayacaksınız.

Raylı yatakların en büyük özelliği ise diğer yatak modellerine göre fonksiyonel ve işlevsel olmasıdır. Bu son derece mükemmel ve harikulade tasarım, Genç odanızın dekoruna harika bir atmosfer getirecek. Genç erkek odası yatak modelleri arasında düşünebileceğiniz en uygun tasarımlardı.

Ranzalı yatak modellerinde en önemli özellik fonksiyonel olması ve daha fazla kişiye kullanım açısından kolaylık göstermesidir. Ranzalı yatak tasarımlarıyla, Hem çocuklarınız bir arada olacak hem de aynı odayı paylaşacaklar. Yer ve alan açısından oldukça işinizi kolaylaştıracak bu modeller, estetik olarak da size her imkanı sunacaktır. Görünüm ve kullanışlılık açısından büyük fark yaratacağınız bu modellerle genç erkek odanız daha mutlu hissedeceksiniz.

2016 genç erkek odası takımlarında halı tasarımları da genç erkek odanızdaki dekorasyona katkıda bulunacaktır. Stor perde kullanımı ile odanızın olduğundan daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Duvar renklerinde açık renklere yer vermeniz dekorasyonun alışılmışın dışında güzel görünmesini sağlayacaktır. Bu sene genç erkek odalarında açık mavi, yeşil, şampanya rengi, gri, buz mavisi, açık kahverengi ve turkuaz renklerinin revaçta olduğunu görmekteyiz.

Komodin modellerinde çekmeceli ve küçük boyutlu olanların fazlasıyla ön plana çıkarılacağı bir sene olacağı şimdiden bellidir. Yüzeyleri mat ya da renkli komodin modelleri genç erkek odanıza şıklık getirebilir. Çalışma masasında ahşap tasarımlara yer verilmesi de genç erkek odanızın daha güzel görünmesini sağlayabilir.

Gardrop modellerinde büyük boyutlu tasarımların yerine kullanışlı ve işlevsel olanların tercih edilmesi genç erkek odası dekorunuzu iki kat daha güzel gösterecektir. Gardropların bu kadar önemli olduğu günümüzde genç erkek odalarının da en büyük yardımcısı olacağı kesin.

Exit mobile version