2016 Kapitoneli Koltuk Modelleri

Kapitoneli koltuk takımları, farklı tasarımları ve detayları ile oldukça dikkat çekmektedir. Renk olarak da etkileyici ve çekici görünen bu koltuk takımları ile yapacağınız dekorlar da gerçekten şahane görünmektedir. Kapitoneli koltuk takımlarında en dikkat çeken nokta ise bu koltuk takımlarının dikişleri ve kumaşlarıdır. Birinci sınıf malzemeden üretilen bu koltuk takımlarının üzerlerindeki dikişlerde oldukça şık ve gösterişli görünmektedir. Aradığınız konforu ve kaliteyi fazlasıyla bu koltuk takımları üzerinde görebilirsiniz. Adeta tasarım harikası olan bu koltuk takımları ile tarzlarınızı dekorunuza yansıtmanız oldukça kolaydır. Farklı türlerde ve az sayılarda üretilen bu koltuk takımları ile evlerinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilmeniz de mümkün olacaktır. Konforun fazlasıyla hissediliyor olması bu koltuk modellerinin uzun yıllar boyunca tercih edilmesinin nedenidir.

Rahatlığı ve estetiği bir arada bulabileceğiniz bu eşsiz koltuk takımı modelleri ile konforu en üst noktada yaşayabilmeniz de mümkündür.

2014-en-şık-koltuk-modelleriPastel renklerde üretilen kapitoneli koltuk takımları aynı zamanda avangard, klasik ve modern tarzlarda da üretilebilmektedir.

Bu şahane koltuk takımları ikili, üçlü ve tekli olarak tercih edilebileceği gibi kapitoneli köşe koltuk takımları da düşünebileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır. Eşsiz tasarımları ile göz dolduran bu koltuk takımları istenilen ölçülerde ve renklerde üretilebilen ender koltuk takımlarından biridir. Kolay silinebilme ve temizlenebilme özellikleri de bu koltuk takımlarını diğerlerinden ayıran belirleyici çizgilerdir. Bu koltuk takımları ile çok şık salon dekorasyonları oluşturmak mümkündür.

Lüks koltuk takımları denildiğinde akla ilk gelen tasarımlar arasında kapitoneli koltuk takımları gelmektedir. Klasik ve modern olarak da tasarlanabilen bu mükemmel ötesi koltuk takımlarıyla beraber varak motifleri aynı zamanda da taşlı süslemelerde kullanılabilmektedir. Kapitoneli klasik koltuk takımlarında, ışıltılı ve parıltılı kumaşları, taşlı koltukları ve minderleri görebilirsiniz. Modern olarak tasarlanan modeller ise konforlu ve minderli koltuklardan oluşmaktadır. Kapitoneli koltuk takımları salonlarda 2016 yılında şıklığın ve zarafetin adresi olacaktır. Hem dekoratif hem de şık olan bu mobilya ürünleri ile yapacağınız kombinasyonlarla dekorlarınızda iz bırakacaksınız.

Kapitoneli koltuk takımlarında chester tarzı koltuk takımları çok öne çıkmaktadır.

Salonlarınız ve oturma odalarınız için düşünebileceğiniz bu koltuk takımlarınız ile farklı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Kapitoneli koltuk takımlarında katlamalı ve sade düğmeli tasarımlar oldukça dikkat çekmektedir. Salonlarınıza ferahlık getiren bu mobilya tasarımları ile değişik konseptler oluşturabilmeniz de söz konusudur.

dorya_koltuk_takımı
Özellikle modern kapitoneli koltuk takımları bu sene oldukça popüler. Hatta bu koltuk takımlarının örneklerine sevilen televizyon dizilerinde de rastlayabilirsiniz. Ayrıca klasik tarzdaki tasarımlarda bir o kadar göze çarpmaktadır. Büyüleyici güzellikteki koltuk takımları şık ve alımlı modelleri ile göz doldurmaktadır.

şımarık köşe  Koltukİsterseniz alışılmış tasarımların daha da dışına çıkarak deri kapitoneli koltuk takımlarıyla dekorlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Deri koltuk takımları özellikle kullanılan malzeme kalitesi ve kullanışlı olmaları dolayısıyla tercih edilmektedir. Kolay silinebilmeleri ve temizlenebilmeleri açısından da oldukça etkileyici görünmektedirler. Havalı ve asil görünen deri koltuk takımları ile salonlarınıza ya da oturma odalarınıza ayrı bir hava da katabilirsiniz. Deri koltuk takımlarını evlerinde görmeyi sevenler bu tarzdaki koltukları da evlerinin dekorunda düşünebilirler. Konforun ve tasarımın bir noktada buluşmasıyla ortaya çıkarılan bu koltuk takımları desenli modelleri ile de oldukça beğenilmektedir.
L ve U biçiminde tasarlanan modellerde salonlarınızda kullanabileceğiniz ilginç ve son derece şık mobilya ürünleri olarak dikkat çekmektedir.

Klasik ve modern salon takımlarından sıkıldıysanız, salonlarınızda yer vereceğiniz en güzel koltuk takımları arasındadır. Ayrıca minik kırlentler ve yastıklarla desteklenirse harikulade bir görsel zenginlikte öne çıkarılacaktır. Fazlasıyla göz alıcı ve ihtişamlı olan bu koltuk takımları ile dekorlarınızı zenginleştirebilmenizde mümkündür.