Mobilya Merkezi

2022 Avangard Koltuk Takımları ile Yenilikten Uzak Kalmayın!

Alışılagelmiş zevklerin dışına çıkarak farklı stilleri benimseyenlerin beğenisini her geçen gün kazanan avangard koltuk takımları, klasik deneyimlerin birleşimiyle farklılığı temsil eder. Farklılıklar sayesinde oluşan kontrast renkleri kullanmaktan kaçınmayacağınız modeller sayesinde yenilikten uzak kalmadan özgün tarzınızı cesurca yansıtabilirsiniz.

Karakteristik ve heyecan verici tasarımlara sahip olmak için tercih edilen koltuklar, genelde keskin çizgilere ve ahşap materyalden oluşmaktadır. Bu şekilde özgürce yapılar oluşturabilir ve renk karmaşası yaratmaktan çok güçlü bir kontrast yaratmaya odaklanılabilir. Yaşam alanlarında güçlü bir imaj yaratmak için baskın renkler kullanılabilir.

Evlerde yer vermekten büyük keyif duyulacak avangard dekorasyonlarda öncü modeller evlerin en ilgi gösterilen alanı olan salonlara büyük bir konfor ve şıklık getirmektedir.

Girne Avangard Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/57/Girne-Avangard-Koltuk-Takimi

Klasik mobilya tutkunları için özel olarak tasarlanmanın yanı sıra sade ve şıklığı tercihe edenler için de tasarlanan Girne avangard koltuk takımı, ergonomik yapısı ile de kullanıcıya konforlu bir oturum sağlayan lüks salon takımı modeli için birinci sınıf kumaş ve ortopedik döşeme malzemeler ile oluşturulmuştur. Mürdüm eriği rengi sayesinde de yaşam alanlarına oldukça farklı hava katarak akıllarda olumlu izler bırakmaktadır. Kaliteli avangard koltuk takımları sayesinde bütün konforun ve zevklerin birleştiği bu model ile gözler önüne serilebilir. Hem modern tarzı hemde klasik mobilya tarzı sevenlere hitap eden girne model ile yaşam alanına farklı bir güzellik katabilirsiniz.

Nikola Avangard Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/303/Nikola-Avangard-Koltuk-Takimi

Zarif klasik çizgiler taşıyan koltuk takımı modeli doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilerek gözde mobilyalar arasında tutulmaktadır. Diğer koltuk takımlarına göre daha küçük bir yapıya sahip Nikola salon takımı modeli, minyatür yapısı ve rengi sayesinde beyaz renginin ruhunu yansıttığı düşüncesinde olanların gönlünü fethedecektir. Modern klasik koltuk takımları arasında avangard yapısıyla kişilerin ortak zevklerini bir araya getirecekleri bir oturma grubudur.

Exit mobile version