Ahşap Yemek Odaları

Tepe Home‘un Kasım ayı fırsatlarıyla sürprizlere kapı aralarken ahşabının görkemi yaşam alanlarınızda estetik görünümlere zemin hazırlayacak. İndirim günlerinin vazgeçilmezi olan yemek odası takımıyla kazançlı ahşap keyfi yaşayacaksınız. Klasik Mobilya’dan vazgeçemeyenlerin adresi olan ahşap estetiğindeki yemek odasıyla salonlarınız klasiğin ihtişamına kapılacak.

Görsel açıdan üstünlük sağlayan ahşap yemek odası takımı kalitesini kullanıldığı malzemeyle konuşturuyor. Salonlara yepyeni tarz ve hava katan ahşabın ruh hali yaşam alanlarınızda farklı tasarıma kucak açacak. Son derece şık ve zarif olan takımlar masif maun ve cevizin birleşimi muhteşem klasikliğiyle sizlerin beğenisine ve kullanımına sunuluyor. Ayrıca lake kaplamalı yapısı ve metal aksamlı modelleriyle tercihinize bırakılıyor. Tepe Home’nin müthiş indirimleriyle daha davetkâr oluşu evlerinizi güzelleştirecek.

Masası ve 4 sandalyesi mevcut olan takımın sandalyeleri tercihe göre 6 kişilik olarak çoğaltılabilir. Geniş ailelerinin de kullanımına açık olan seçenek sunumlarıyla çekiciliğini koruyor. Yaşam alanlarınızı ahşabın görkemine doyuracak olan yemek odası takımı modeli sizleri konforuna davet ediyor.

ipek-yemek-masası ipek-yemek-odası-serisi tepe-home