Akıllı Mobilya Modelleri

En son teknolojinin farklı tasarımlarla birleştirilmesi sonucunda çok amaçlı ve etkin olarak kullanılan akıllı mobilyalar ortaya çıkarılmıştır. Son derece rahat ve konforlu olan bu mobilyalarla evlerinizin dekorunda kalıcı bir dekor meydana getirebilirsiniz. Diğerlerine göre daha az yer kaplayan, düzenli ve şık görünüm sunan bu mobilyalarla harikulade bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kullanım alanı açmanızı da sağlayan bu mobilyalar ile daha fazla alan açabilir ve eşyalarınızı çok fonksiyonlu olarak kullanabilirsiniz. Akıllı mobilyalara özellikle televizyonlarda çok fazla yer verilmeye başlandı. Günlük yaşamı kolaylaştıran bu mobilyalar henüz çok yaygın olarak kullanılmasalar da eskiyen mobilyaların artık akıllı mobilya tasarımlarıyla değiştirilmeye başlandığını söyleyebiliriz. Öncelikle yeni evli çiftlerin mutlaka bu mobilya modellerini görmesini öneririz. Evlerinizdeki dağınıklığın ve karmaşanın önüne bir anlamda geçmek istiyorsanız bunu akıllı mobilya modelleri ile yapmanız mümkündür.

Akıllı mobilya modelleri, harikulade derecedeki yüksek konforlarıyla ve tasarımlarıyla bambaşka bir dekoru da evlerinize getirecektir. Koltuk takımlarını akıllı sehpa tasarımlarıyla da kombine etmeniz dekorunuza derinlik katacaktır. Akıllı sehpa tasarımları son derece kullanışlı ve fonksiyonel modeller olarak göze çarpmaktadır.

Sürekli olarak evlerinizin düzensiz oluşundan ve dağınıklığından şikayetçi misiniz ?

yeni-sezon-akıllı-sehpa-modelleriAkıllı mobilya modellerinde özellikle toplanıp kapanabilen aynı zamanda yerden yukarıya asılabilen yatak modellerini görmenizi tavsiye ederiz. Son derece ekstrem bir dekor oluşturmak istiyorsanız, toplanabilen yatak takımlarını denemenizi öneririz. Yatağınızı sadece ihtiyacınız olduğunda kullanmanızı sağlayan bu yatak modelleri ile yatak odanızda daha geniş bir alan yaratacaksınız.

Ya da akıllı hem yatak hem koltuk olabilen modellerde son derece işinizi kolaylaştıracaktır. İstediğiniz zaman açılıp istediğiniz zaman kapanabilme özelliği ile göz doldurmaktadır. Raylı olan tasarımları istediğiniz zaman koltuk takımına da çevirebilmeniz mümkündür. Koltuk olarak da kullanabileceğiniz bu tasarımlar ile oturmanın keyfine doyamayacaksınız.
Akıllı-Küçük-Mobilya-Çözümleri-21Akıllı mobilya modellerine örnek olarak ikiz koltuk takımlarını da verebiliriz. Aynı zamanda çok çabuk yatak modeline dönüştürebileceğiniz bu mobilyalar sayesinde ekstra bir yatak almanıza gerek kalmayacak. Koltuk olduğunda oval bir görünüm alan bu akıllı tasarımlar yatak olduklarında ise yuvarlak bir görünüme kavuşmaktadırlar.

Koltuğun içine geçebilen akıllı sehpa tasarımları da son derece ilginç mobilyalardandır.

Beyaz ve siyah olarak düşünebileceğiniz bu tasarımlar ile harikulade bir görünüm elde edebileceksiniz. Ayrıca sehpanızı koymanız için başka bir yer bulmak için uğraşmayacağınız bu modeller oldukça da şıklardır.

Normal bir koltuk takımı gibi görünüp de ranzalı yatağa dönüşen mobilyalarda çok rağbet görmektedir. Özellikle genç çocuklarınızın odasında yer vereceğiniz bu tasarımlar az yer kaplamaları ve fonksiyonel olmalarıyla da dikkat çekicidirler.

Duvardan açılan yataklara ne demeli ?

Akilli-tasarim-4Duvara baktığınızda sadece düz bir duvar görebildiğiniz bu tasarımlar açılıp kapanabilme ve çabuk toparlanabilme özellikleri ile de oldukça beğenilmektedirler.

Yerden tasarruf ederek yapılabilen bu tasarımlar ile odanızda geniş alanlarda açabilirsiniz. Akıllı mobilya modelleri arasında hem yatak hem de masa olabilen tasarımlarda çok ilgi görmektedir. Bu akıllı mobilya tasarımlarını ister yatak isterseniz de masa olarak kullanmanız mümkündür.
Ya da kitaplık ve raf olarak kullandığınız mobilya tasarımını yatağa dönüştürebilirsiniz.

Rafı aşağıya doğru çektiğinizde yatak olduğunu göreceksiniz. Akıllı mobilya tasarımları içinde oldukça kullanışlı olan bu mobilya ile dekorunuza mükemmel bir atmosfer katabilirsiniz. Akıllı mobilyalarda evinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınız içinde yer bulmanız mümkündür. Akıllı koltuk kenarlarında evcil hayvanların oturmasını sağlayacak bu bölmeler koltuğun iç tarafı kullanılarak dizayn edilmiştir.
Folding-Wall-Bed-Furniture-Smart-Furniture-WallAkıllı mobilya tasarımlarında en fazla şaşırtıcı model ise toplandığında sandık olabilen açıldığında ise sandalye, masa ve pufa dönüşebilen tasarımlardır. Bu akıllı tasarımlar ile evinizin içinde daha ferah alanlar oluşturabileceksiniz. Çok da yer tutmayacak bu mobilyalar ile pratik çözümler de üretebileceksiniz. Akıllı mobilyalar ile hayatınızı daha rahat ve konforlu yaşayabilirsiniz. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu mobilyalar ile bambaşka dekorlarda oluşturabilirsiniz.