Ali Ağaoğlu’nun Evleri ve Yaşam Stili

Ali Ağaoğlu, inşa ettiği onca konutla herkese ev satıyor ve bu işte adı bir marka haline geldi. Ailesi ise Ataşehir’de 2500 metrekarelik bir evde yaşıyor. 12 senedir ayrı olduğu eşi, kızı ve oğlu bu evde hayatlarını sürdürürken Ali Ağaoğlu da onları sık sık ziyarete geliyor. Kendisi aslında Vaniköy’deki yalısında yaşıyor. Altunizade’de 5 yaşında oğlunun yaşadığı ahşap köşkü de sıkça ziyarete gidiyor.

Tam bir işkolik olduğunu itiraf eden Ali Ağaoğlu evde vakit geçirmeye fırsat bulduğunda, çocuklarıyla ilgilendiğini bazense televizyon izlediğini söylüyor. Ali Ağaoğlu’nun evi ya da evleri aslında daha çok çocuklarının ve eşlerinin nimeti.

Ali Ağaoğlu, Ataşehir’deki 2500 metrekarelik evi için hem kendi şirketinin iç dekorasyon bölümüyle hem de iç mimarlarla fikir alışverişinde bulunmuş. Fakat bu evde sözü en çok geçen eski eşi ve kızı olmuş.

Bir de Ali Ağaoğlu’nun Vaniköy’de bir buçuk dönüm bahçe içerisinde 600 metrekarelik bir yalısı var. Dört katlı yalının en alt katında Ali Ağaoğlu’nun hobi odası ve bilardo salonu bulunuyor.

Zemin katta ise salon ve mutfak var. Orta katta yatak odası ve en üst katta da diğer hobi odası bulunuyor.  4 tane banyosu var. Bir de İstanbul manzaralı büyükçe bir terası var.

Rahat olmayı seven Ağaoğlu, evinin fonksiyonel ve kullanışlı olmasına öncelik veriyor. Şirketinin iç mimarları onu tanıdığı için önceliklerine önem vererek dekore ettikleri evde minimalist bir çizgi çizmişler.

Evde Ali Ağaoğlu haricinde, güvenlik, bahçıvan, iki yardımcı kadın var. Ali Ağaoğlu kendisinden çok onların yalıda vakit geçirdiğini söylüyor.Ali Ağaoğlu şu anda Avrupa’nın en büyük ve iddialı projesi olan My World üzerinde çalışıyor.

ali-ağaoğlunun-evi ali-ağaoğlunun-evleri