Asortie Mobilya Bakü’yü Fethediyor

Asortie mobilya bakü’deki mağazasıyla Azerbaycan halkına kucak açıyor.

Samimi ve sıcak bir ortamı bulabileceğiniz Bakü mağazasında Asortie mobilya, ürettiği klasik mobilya tasarımları ile büyüleyici bir atmosferde zamana yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Saray ihtişamının ve görkeminin izlerini bulabileceğiniz bu mobilya tasarımlarını başka mobilya mağazasında görebilmeniz mümkün değildir. Klasik mobilyanın ülke içinde olduğu kadar ülke dışında da tanıtımını yapan Asorti mobilya yarattığı marka ismi ile Bakü’nün kalbini fethetmeye geliyor. Klasik mobilyanın çok beğenildiği Bakü’de Asortie mobilya açtığı mağaza ile Azeri halkının taleplerini ve isteklerini karşılamaya hazırlanıyor. En ince ayrıntısına kadar planlanarak ve düşünülerek açılan bu mağazada klasik mobilya tasarımlarının yanında dekorasyon çalışmaları da yapılabilmektedir.

2014-berjer-koltuklarAsortie mobilya, Bakü mağazası sayesinde ürettiği mallarının satışını yurt dışına yapabilecektir.

Globalleşen dünya düzenindeki konjontürün sürekli değişmesiyle alternatif pazar olanakları arayan firmalar içinde Asortie mobilya, yaptığı doğru ve kararlı yatırımlar ile mobilya sektörünün enleri arasına giriyor. Ünlü markanın Bakü’ye katacağı değer her yönüyle markanın daha fazla tanınırlığına etki edecektir. Açılan bu mobilya mağazasıyla daha fazla müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen marka yetkilileri, farklı klasik mobilya tasarımları ve dekorasyon çalışmaları ile de herkesin kalbinde taht kuracaktır. Asortie mobilya Bakü mağazasında müşterilerinin istekleri doğrultusunda mobilya tasarımları üretmekte ve mobilya tasarımlarına uygun dekorasyon çalışmaları yapmaktadır.

Bakü’de açılan bu lüks mağazada şık ve gösterişli klasik mobilya tasarımları, kaliteleri ve görünümleri ile sizleri kendisine hayran bırakacak niteliklerdedir.

Varaklı ve gravürlü klasik mobilya tasarımlarının etkileyici cazibesi ile adeta büyüleneceksiniz. Becerikli ve hünerli ellerden çıkan bu sanat eseri niteliğindeki ürünlerin üzerinde klasik figürleri de görebileceksiniz. Bakü mobilya pazarına damga vuracak olan klasik mobilya tasarımları, ucuz ve kalitesiz mobilya üreticilerine olan talebi de büyük ölçüde azaltacaktır.

Palermo Koltuk takımı (1)Yeni açtığı bu mağazayla Bakü mobilya pazarını himayesi altına alan köklü marka, buradaki pazardan başka kanallara da açılarak klasik mobilyanın daha çok rağbet gören bir mobilya tasarımı olmasını da sağlamaktadır. Bakü’deki bu mağaza ile başka ülkelerdeki pazarlara açılabilmeyi de hedeflemektedir. Bakü mağazası, klasik mobilya tasarımlarının yanında sunduğu dekorasyon çalışmaları ile de Bakü de fark yaratan bir mağaza olmak istiyor. Asortie mobilya, Sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile de Bakü’nün en gözde mağazaları arasına girmeyi yakın zamanda gerçekleştirmek istiyor.

Asortie mobilya, Bakü’deki mağazasıyla Bakü’nün en tanınmış mobilya markaları arasında ilk sıralarda yer alarak klasik mobilya tasarımlarına yeni bir bakış açısı getirecektir. Klasik mobilya tasarımları, Asortie mobilya farkıyla hiç olmadığı kadar güzel ve hoş görünecektir. Bakü’de açılan mağaza ile Asortie mobilya dekorasyon çalışmalarının baş mimarı olacaktır. Bakü’deki mobilya mağazasında aradığınız tüm özelliklerde klasik mobilya tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Bakü mağazası her yönüyle komple bir mağaza olup, sadece satış yapılan bir yer değildir.

Bakü mağazasıyla, Asortie mobilya Rusya pazarına olan ilgiyi de azaltacaktır. En iyi kalite ve yüksek konforlu mobilya tasarımları ile Bakü mağazası, uzak doğu ülkelerine açılacak bir kapı olacaktır. Bakü mağazası, her yönüyle müşterilerine en iyi şartlarda en iyi hizmeti sunan mobilya markası olarak göze çarpacaktır. Bakü’de açılan bu mağaza ile Asortie mobilya, yurt dışındaki ihracat payını arttıracağı gibi, Türkiye’nin isminin başka ülkeler tarafından da duyurulmasını sağlayacaktır.

lüks-koltuk-tasarımlarıAsortie mobilya, ürettiği farklı klasik mobilya modelleri ile uzun yıllar kullanıma da izin vermektedir. Dayanıksız ve kalitesiz mobilya tasarımları, Asortie mobilyanın Bakü mağazası sayesinde yerini daha dayanıklı ve dekoratif ürünlerine bırakacaktır. Bakü mağazası, müşterilerini büyük hörmet ve saygı ile karşılayan kompakt bir mağaza olma gururunu da Asortie mobilya ailesine yaşatacaktır.