Asortie Mobilya Muhteşem Bir Model ile Yaza Merhaba Dedi!

Klasik ve lüks mobilya hakkında .asortie mobilya klasik mobilya ile ilgili yeni koleksiyonunu satılığa çıkardı

Mekanlara farklı bir sanatsal dokunuş kazandıran Asortie mobilya, Klasik yemek odası, Yatak odası ve diğer mobilya koleksiyonları ile adeta büyüledi

Monaliza klasik yatak odası takımıMonaliza klasik yatak odası

Bu yıl yine klasik mobilya müdavimlerinin vazgeçemediği el oyması motifler ve varak işlemelerin ağırlıkta olduğu modelleri ile yeni sezon için alışılagelmişin dışında konsept oluşturan Asortie’nin koleksiyon için de en fazla dikkat çeken modeli hiç şüphesiz ki ihtişamlı yatak odası modelleri.

Yeni sezon için tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen ve Monaliza adını verdikleri yeni modeli ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Eşsiz oyma desenlerinin gerçek altın varak işlemeler ile ön plana çıkarıldığı Monaliza yatak odası takımı, karyola, komodinler, şifonyer ve dolaptan oluşuyor. Ürünün en dikkat özelliği ile kullanıcının istediği ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor olması. Hatta Monaliza klasik yatak odası modelinde kullanıcı ister makyaj masası isterse de çekmeceli şifonyer alabiliyor.

Monaliza yatak odası takımıMonaliza yatak odası takımı

Beyaz lake üzerine parlak altın varak motifler ile süslenen karyoladaki ihtişam yaşanmaya değer bir özellik taşıyor. Komodin ve şifonyerler üzerindeki ince oyma motifleri görkemli yatak başlığına bir hafiflik kazandırmasının yanında aynı zamanda yatak odası modeline daha zarif bir çizgi kazandırmış.

Monaliza yatak odası takımı Asortie mağazalarında sizleri bekliyor.