Asortie Mobilya Yeni Sezon Modelleri

Lüks klasik mobilya denildiğinde akla ilk gelen Asortie Mobilya yeni sezon modelleri ile mobilya tutkunlarını büyülemeye devam ediyor. Birbirinden şık yemek odası, yatak odası, koltuk takımları ile tasarım harikalarını evinize getiriyor.

Çok eski dönemlerden beri kullanılagelen klasik mobilyalar eski dönemlerde krallar için özel olarak tasarlanmış ya da dönemin zengin kesimleri tarafından tercih edilmiştir. Klasik mobilyaların her biri kendine has stili ile öne çıkar. Dekorasyon konusuna kendilerini adamış kişiler öncelikle modern ya da klasik mobilya seçiminde bulunurlar. Gösterişe önem verenlerin tercihi ise her zaman klasik mobilyadan yanadır. Asortie Mobilya ise klasik mobilya arayanların en gözde markası olarak öne çıkıyor. Asortie Mobilya‘da el işçiliğinden tutun da ham maddeye kadar her şey özenle hazırlanmış olup tutkunlarını yeni sezonda da beklemektedir.

Klasik mobilyalar diğer mobilyalara oranla daha büyük ve daha gösterişli oldukları için yapım aşamaları da uzun sürmektedir. Her döneme adını yazdıracak olan klasik mobilyalar ham madde ağaçlardan üretilmektedir. Ham madde olarak genelde meşe, abanoz, ceviz, kayın, ıhlamur, maun gibi ağaç tipleri kullanılmaktadır. Klasik mobilya türlerinde oymalar ve süslemeler dikkat çeken detaylar olarak öne çıkmaktadır.

sapore_klasik_jozephine_modeli yatak-odasi-modelleri

Klasik mobilyalar daha çok büyük mekanlarda veya alanlarda tercih edilmektedir. Evlerinde tarihi bir hava yakalamak isteyenler ve gösterişe önem verenler daima klasik mobilya tercihinde bulunmaktadırlar. Motifler her zaman için abartılıdır ve mekanı doldurur. Geometrik şekiller ve tabiat resimlerinin ağırlıkta olduğu klasik mobilyalarda Asortie Mobilya, cezbedici güzelliktedir. Asortie Mobilyaların renk ve cilaları da aynı işlemeler ve oymalar gibi özenle yapılmaktadır. Klasik mobilyadakiBarok Mobilya StiliRokoko Mobilya Stili gibi seçenekleri seçebilirsiniz.