Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan Asortie Mobilya, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor. Dört katlı binanın ön cephesini oyma motifleri ile süsleyen Asortie çok uzaktan dahi ilgi çekiyor.

Mağazanın taç kısmında ise yoğun ihracat yaptığı ülkelerin bayrakları farklı bir hava katmış. Mağazanın içi kelimenin tam anlamı ile harika. Her bir mobilya için ayrı bir teşhir oluşturulmuş. Bu da ziyaretçilerin mobilyaları daha net bir şekilde incelemesine neden oluyor.
Mağazadaki ilgi ve alaka, satış temsilcisinden servis elemanına kadar herkesin güler yüzlü ve saygılı olması dikkatlerden kaçmıyor.

İkram edilen birbirinden farklı Osmanlı şerbetleri ise insanın ağzından unutulmaz bir tat bırakacak cinsten. Mağazaya girdiğiniz andan itibaren bir kral gibi karşılanıyor ve bir kral gibi uğurlanıyorsunuz. Her şeyden önce sizi ayakta karşılıyorlar.

Mağazadaki hoş bambu kokusuna benzer koku dikkatimizi çekiyor. Sorduğumuzda uzak doğudan geldiğini ve sadece Asortie mağazasına özel olduğunu öğrendiğimiz koku unutulacak cinsten değil. Asortie Mobilya, gerçekten mükemmel bir mağaza…

asortie asortie-mobilya