Bahçe Dekorasyonu

Farklı dekorasyonlarınız sadece salonlarınızda mı kullanacaksınız? Evlere şekil veren mimarlar farklı dekorasyon stilleri ile bahçelerinize esrarengiz, sofistike, güven ve mutluluk taşıyan atmosferleri yansıtmaya geliyor

Bahçeler evlerin küçük cennet köşeleridir. Farklı çalışmalarla bakım isteyen bahçenizi şenlendirebilir, dost meclislerinin uğrak mekanı haline getirebilirsiniz. Bahçenizde ki çalışmalar için çok büyük bütçeler ayırmadan ufak değişikliklerle neler yapacabileceğinize bir göz atalım isterseniz.

Bahçenizde ufak tefek sihirli dokunuşlarla büyük bir değişiklik yaratın. Doğadaki küçük cennetiniz bahçelerinizden evlerinize ulaşan yolu düzenlemek çoğu zaman kimsenin aklına gelmez. Bahçeleriniz ile evleriniz arasında olan yolu minik çakıl taşları ya da çim derz kullanarak dekoratif hale getirebilirsiniz. Büyük bir bahçeniz var ise bu alanı ağaçlarla kaplayıp yazın sıcak günlerinde serin bir hava yaşayabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nde bulunan çiçekçilerden değişik bahçe bitkileri alarak bahçe yolunu mis kokulu çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Bahçeniz havuzlu ise bu havuzların kenarlarına led lambalar döşeyerek gecenin gizemini tatlı aydınlık ile bölebilirsiniz. Havuzların kenarlarına döşeyeceğiniz taş parçaları ile bir süs havuzu oluşturabilir içinde suda yaşayan bitkiler yetiştirebilirsiniz.

Dostlarınızla birlikte kahve içmeyi seviyorsanız şık sohbet grupları ile bahçe dekorasyonunuzu tamamlayın.

Klasik sohbet köşeleri ile kahve içilmenin dayanılmaz keyfini ise size Asortie Klasik Mobilya yaşatır. Asortie Klasik Mobilya‘nın koleksiyonları arasında yer alan Sultani Sohbet Köşesi ise klasik tarzda bahçelerin en güzel aksesuarı. Bir adet kanepe, iki adet berjer, bir adet oymalı mükemmel orta sehpa , iki adet yan sehpa, bir ayna, iki duvar süsü ve iki adet dekoratif saksıdan oluşan set kelimenin tam anlamıyla harika bir şaheser. Bahçelerinizi ve verandalarınızı süsleyen bu şık takımı Asortie Mobilya mağazasında görebilirsiniz.

bahçe-dekorasyonu bahçe-koltukları bahçe-mobilyaları bahçe-tasarımı