Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Son yıllarda moda olan iç dünya yansımaları banyo dekorasyonunda yerini aldı.Uzmanlara göre banyonuzda huzur bulmak istiyorsanız ruhunuzun yansımaları banyonuza katmalısınız.

Günümüzde evlerin dekorasyonunda salon ve yatak odalarına gösterilen özen artık banyolar için de geçerli. Şıklıkları ve ayrıcalıklı görünümleri ile girdikleri mekanları değiştiren Hamam, banyonuzu bambaşka bir mekana dönüştürüyor Spalar, hamamlar, saunalar popülerliğini korurken, tüm dünyada hızla yayılan en yeni trend ise evdeki banyolarımızda kendi vücut ve ruh bakımımıza yönelik düzenlemeler. Banyo ritüeli sadece su ve sabun ile sınırlı kalmıyor. Kokulu mumlar, tütsü çubukları, güzel bir müziğin yanı sıra bu keyife bir de yumuşacık havlu ve bornozlar da eklenince, banyo yapmak vazgeçilmez bir hale dönüşüyor. Markanın her zevke ve dekorasyona uyum sağlayan banyo tasarımları, aynı zamanda evinize ve banyolarınıza, sizi temsil eden bir görünüm ve ruh kazandırıyor. Koleksiyondaki havluların ve bornozların dokusu, emiş gücüve yumuşaklığı da gerçekten hoş. Ayrıca içeriğindeki Microban maddesi sayesinde havlular bakteri üretmiyor. Üstelik ürünler paketlenip vitrinlerdeki yerini aldıktan sonra koleksiyondaki havlu ve bornozları ilk açan ve dokunan siz oluyorsunuz.

Sezonun rengi pembe

Havlular dışında banyo aksesuarları da bulunan markanın şıklığına düşkün kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan Swarovski kristallerle bezeli paspasları bile var. İlkbahar koleksiyonu “Ocean” doğadaki değişimi, canlanan renkleri ve bahar telaşıyla ısınan okyanusların feminen ve renkli detaylarını banyolarımıza taşıyor. Uçuk pembeler ve fıstık yeşili tonları ise sezonun dekorasyonda da gözde renkleri. Bu ürünleri İstanbul’da L’A, Pabetland, İntema, Rooms, Arta Design’dan, Bursa’da Deco Centre’dan, İzmir ve Ankara’da İntema Mağazaları’ndan ve Kuşadası’nda Scala Nuova’da bulabilirsiniz.
Kaynak: Sabah