Banyo Tasarımı

Günümüzde dekorasyon stilleri farklı alanlarda gelişme göstermeye devam etmektedir. Banyo dekorasyonu ve banyo aksesuarlarında gelişmeler ile yeni trendler oluşturmaktadır.

O kapalı küçük mekânı banyonuzu son derece dinlendirici bir ortama çevirmeniz mümkün. Kendinizi tropikal bir ortamda, yeşilliklerin içinde ya da meyve cennetinde duş alırken düşlemek oldukça güzeldir. Tüm bu güzel düşlere yeni nesil dekorasyonlarla sahip olabilirsiniz.

Modern banyo üreticilerinden Duravit, Inipi serisi ile bu düşlerinizi gerçekleştirmeye geliyor. Inıpi serisi ile klasik ter banyosunu bodrum katlardan çıkarıp kişisel sunuma uyarlayan Duravit modern tasarımlı saunası ile yaşamınızı keyiflendirmeye geliyor. Avusturyalı tasarımcılar ile çalışan Duravit yeni serisinde de küçük mekanla için büyük konforlar sağlamış.

120 x 120 cm yer kaplayan ve kişiye özel sauna keyfi yaşatan Inipi, süper kompakt saunların öncüsü. Küçük apartman dairelerinde tek bir tuş ile bir sauna cennetine çeviren Inıpi B, montaj kolaylığı ile göz kamaştırıyor.

Minyon tasarımının yanı sıra teknolojik ürünlerde ki yedek parça maliyetini de ortadan kaldıran Inipi B, Duravit’in en gözde ürünleri arasında yer alıyor.

Inıpi B ile küçük mekanlarınızda sauna keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız.

banyo-tasarımı banyo-modelleri banyo-dolapları