Beyaz Yemek Odası Takımları

Beyaz rengin saflığını ve büyüsünü evde her türlü mobilya, duvar rengi gibi ayrıntılarda kullanarak klasik zarafeti yakalayabilirsiniz. Osmanlı tarz koltukların beyazımsı renkleri gözlerinizi kamaştırırken, kişiye özel tasarımlar ile hoş mekânlara tasarlayacaksınız. Yaşam alanınızı sevdiğiniz şehir misali tasarlamak için hayal gücünüzden yararlanarak muhteşem görüntüler kandırabilirsiniz.

Banyolardaki çini işlemeler yine Osmanlı klasiğine uygun dizayn edilebilir. Gelenekselden kopamayanlara modern bir tasarım sunmak adına dizayn edilmiş mimariyi sizde evinizde uygulamanın keyfini yaşayın. Banyolarda yine beyazın hakimiyetini üstün tutarken yerdeki mermer kaplamalar zarafeti arttıran unsur olmuştur. Yine el işçiliğinden hâkim olduğu sandalyeler salonların tamamlayıcı olma adına iddalı görünüm kazandırabilir.

Son derece Osmanlı tarzına özgü dekorasyonun bu şekilde modenize edilmesi dikkat çekici bir tasarım halini alabilir. Sizde yaşam alanlarınızda beyazın klasik tarzlarla birleştirerek ortaya çıkan tasarımı uygulayarak özgün görünümler elde edebilirsiniz.

beyaz-lüks-yemek-odaları lüks-beyaz-yemek-odası-takımları osmanlı-yemek-odası-takımı

HOUSE BEAUTİFUL,KASIM\2012