Çalışma Odaları

Çalışma odalarının sıkıcı ve kasvetli etkilerini bir kenara atmak ve çalışmayı zevkli hale getirmek adına düşünülmüş yeni fikirleri sizlere sunuyoruz. Yaşam alanları arasında en sade mekân olma özelliğini gösteren evdeki çalışma ofisleriniz ufak tefek değişikliklerle gözde mekânlarınız haline gelebilir. Hem performans hem de şıklığın bir arada buluştuğu dekorasyon modeliyle çalışma isteğiniz artacaktır. Dekorasyondan yoksun olan çalışma odaları baştan yaratılıyor.

Doğallığın kattığı dinamizmi çalışma odasına taşımak isteyenlere eşiz örneğini sunan, metal ve ahşap birleşiminin renklerle buluştuğu dekorasyon modeli sizlerin tasarımına sunuluyor. Özellikle çatı katlarında istenilen amaca ve güzelliğe ulaşan dekorasyon daha doğallık sağlaması bakımından gözde mekânlardan sayılıyor. Alternatif yerleştirmelere açık olunmasının yanı sıra odanın tek renk olmasına özen gösterin. Böylece ilginiz renk karmaşasına takılmayacaktır. Yerde kavanoz görünümlü renkli aksesuarlar yerleştirerek hareketlilik katabilirsiniz.

Çok fazla obje kullanarak göz yorma etkisinden uzak durun. Modernliğin etkisi olan cesur çizgilere yer verin ve doğallığı sağlamak adına ağaç kabuğu paneller kullanın. Farklı renk tonlarını kullanırken uyumlu olmasına dikkat ederek ışığı rahat geçirecek pencere önlerine masanızı yerleştirin. Böylece idealı bir çalışma odasına sahip olmanın keyfini yaşayın.

home-ofis-mobilyaları

HOUSE&BEAUTİFUL KASIM\2012