Mobilya Merkezi

Çarpıcı Renklerle Farklı Dekorasyonlar

Dekorlarınızda yer vereceğiniz renk temaları oldukça önemlidir.

Bilhassa, renk üzerine kurulan konseptler ve dekorlarda bunun ne kadar açık bir şekilde ortaya çıktığını görürsünüz. Renklerin kullanılması dekorların daha iyi ve etkili bir şekilde ön plana çıkmasına sebep olur. Bu renklerde en dikkat çeken şey renklerin bir uyum içinde olmasıdır. Birbirini iyi tamamlayan aynı zamanda bütünleyebilen bu renkler ile yapacağınız dekorasyonlar olabildiğinden çok ötede olacaktır.

SAMSUNGSalonlarınızın duvarlarında ve Mobilyalarında ayrı ayrı yer vereceğiniz tasarımlarda belli bir ahengin dekora yansımasını sağlamalısınız. Oturma, yemek ya da yatak odanızda tercih edeceğiniz renklerde daha açık ve parlak olmayan tonları seçerek yaşam alanlarınızda görmek istediğiniz dekorların daha kolay oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Renklerin insanların üzerinde psikolojik etkisi de vardır.

Bazı renklerin insanların psikolojisi üzerinde olumlu yansımasının olduğunu belirtmekte fayda vardır. Renkler estetik bir beraberlik açısından da hoş ve etkileyici görünümün ortaya çıkmasına neden olacaktır. Renklerin evlerin dekorunu daha güzel gösterme konusunda katkıları olduğu gerçektir. Doğru renk tercihleri ile yaşam alanlarınızı çok daha geniş gösterebilmeniz mümkündür. Koyu renkli tasarımların evlerinizin dekorunu daha kötü gösterdiği izlenimi yanlıştır.

Özellikle koyu renkli klasik koltuklar ile yapacağınız oturma odası dekorasyonları çok daha şaşalı ve ihtişamlı bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Oturma odalarınızda yer vereceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda farklı bir hava estirmeniz mümkündür. Yaşam alanlarınızın duvarlarında kullanacağınız renklerle daha canlı ve renkli dekorlar elde edebilirsiniz. Dekoratif ve inovatif tasarımlar ile yaşam alanlarınız hiç olmadığı kadar lüks bir ambiyansa kavuşacaktır.

Yaşam alanlarınızın duvarlarında yer vereceğiniz renkler ile bu noktaları daha canlı hale getirebilirsiniz. Boyamanın yanında duvar kağıtları da etkili dekorların ortaya çıkmasında daha net sonuçlar ortaya koymanızı sağlayacaktır. Duvar kağıtlarının desenli ve şekilli olanları ile yapacağınız dekorasyonlarla evinize gelenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Yalnız renk kullanımında aşırıya kaçmamalı ve mümkün olduğunca ölçülü olmaya çalışmalısınız. Renk olarak da en fazla üç rengi bir araya getirerek daha da efektif ve işlevsel bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz.

Bazen dekorasyonlarda kullanacağınız zıt renklerde daha etkili sonuçlar ortaya koymanıza neden olacaktır.

Siyahlı beyazlı renklere sahip olan koltuk takımları ile oluşturacağınız dekorlarla çok daha mükemmel atmosferler yakalayabilirsiniz. Açık renkli berjerler ve ikili koltuk takımları ile yaşam alanlarınız çok daha derin ve zengin bir görünüme kavuşacaktır. Bu koltuk takımlarını açık renkli dekorunuzla birlikte kullanarak göz alıcı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Ve evinizde en önemli tasarımlar parkedir.

Parke, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama türüdür ve evdeki en görünen yerde yani yerdedir.

marküteri parke bu konuda başarılı bir firma olup parke çeşitleriniz için arayabilirsiniz.

Yerden yüksek şekilde üretilen koltuk modelleri ile dekorlarınızın kalitesini ve standartlarını arttırabilirsiniz.

Son derece şaşalı ve alımlı olan dekorasyon modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratmanız mümkün olacaktır. Daha iddialı ve göze çarpan bir dekorun ortaya çıkmasını istiyorsanız özellikle kırmızı ve benzeri tonlar ile dekorlarınıza vurgu yapabilirsiniz.

Renklerle yaşayın ve renkler ile yaşam alanlarınıza bambaşka bir boyut kazandırın.

Renkler, hayatınızı her yönüyle etkileyen ve belirli çizgilerin dekora yansımasını sağlayan ince detaylardır. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı kıymetli ve değerli kılmanız mümkündür. Alabildiğine güzel ve ayrıcalıklı bir dekorasyon ortaya koymak istiyorsanız o halde renkleri dekorlarınızda kullanırken iki kere düşünmelisiniz.

Exit mobile version