Çiçekli Ev Dekorasyonu

Doğayı, yeşili sevenleri ortak noktada buluşturan ilginç tasarımla sizde tanışın. Evinizin ve bahçenizin her köşesini farklı mevsimlerin güzellikleri olan çiçeklerle bezenmiş olduğunu hayal edin, hatta hayalden öte geçin gerçekleştirmenin keyfine varın. Yaşam alanını çiçeklerin hâkimiyet sürdüğü mekânları hayalinizdeki gibi tasarlayarak dizayn edebilirsiniz. Hayatın renklerinin çiçeklerde buluştuğu ilginç tasarımla farklı bir havanın büyüsüne kapılacaksınız. Farklı çiçek tohumlarının tahta kaplar içinde cam saksılar içinde can bulup sunulduğu dünyayı yaşayın. Sizlere sunduğu atmosferin ve enerjinin eşliğinde günün yoğunluğunu onlarla atmanıza yardımcı olacak bir dekorasyon sistemiyle tanışın.

Yaşam alanları bu dekorasyona uygun olanlar için güzel tasarım örneği teşkil eden çiçek bahçeleri tasarlayın. Çiçeklerin sevgisine eşlik edeceğiniz dizaynla ruhunuzun bütünlüğünü eşletirin. Vazolarda bir hafta ömrü olan geçici çiçekler yerine tüm çiçeğin doğasıyla bütünleşmenin fırsatı olan tasarımla yeni mekânlar yaratacaksınız. Evde kullanmadığınız çanak, çömlek, bardak gibi kullanmadınız aksesuarlarınızı çiçek yetiştirme kabı olarak kullanmanızın yanı sıra farklı desenlerin buluştuğu görüntüye sahip olun. Kullandığınız objeye uygun seçimlerde olan çiçeklerinizi dikmeye başlayın.

Kapalı mekânlarınız olan banyolarınız için ışıksız ortama dayanıklı gölgeyi seven bitkileri tercih edin. Her çiçeğin Puzzle gibi yerlerine yerleştirmenin keyfine varın ve yaşatacağı güzelliği hissedin. Daha önceden yetiştirimli çiçeklerinizi ufak tefek budama işlemleri yaptıktan sonra tasarımınıza dâhil edebilirsiniz.

çiçekli-dekorasyon çiçekli-ev-dekorasyonu klasik-pembe-oturma-odasında-çiçek-desenleri kuş-desenli-tabak-ve-resim-ile-çiçekli-dekorasyon lila-oturma-odası-çiçek-desenli-duvar-kağıdı

HOUSE BEAUTİFUL KASIM\2012