Çiçekli Koltuk Modelleri

Doğanın eşsiz güzelliklerini yaşam alanlarında görmek isteyenlere estetik fikirler sunan dekorasyon fikirleri ile evlerinizde her an bahar havası yaşatmanın keyfine varın. Her yerin cıvıl cıvıl şirin bir mekânda kombine edilmesinin verdiği enerjiyi tahmin edin. Çiçeklerin ruhunuzu okşayan yapısı ve bayanların onlara hayranlığını. Tüm bu güzellikleri evinizde simgeleştirmek için kollarınızı sıvayın ve neler yapabileceğinize odaklanın. Tabi içine özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı da ekleyerek. Çok fazla zorluk çekmeden bu mekâna sahip olmanız mümkün. Yaşam alanlarını yeniden dizayn edenler için daha kolay olacak çözümler sizlere sunuluyor.

Evlerde boşluk  hissini yaratan alanlardan biri de duvarlardır. Odaların bir ve ya iki duvarını çiçek desenleriyle üretilmiş olan duvar kâğıtlarıyla döşeyebilirsiniz. Aynı uyum dâhilinde koltuk ya da kanepe seçimlerinizi yapabilirsiniz. Çiçekli mobilyalar moda olmasının yanı sıra bahar havası katacaktır. Duvarla bütünlük sağlayan mobilya estetik görünüm kazanacaktır. Koltuk takımınıza zıt gitmeyecek tarzda alternatif yastıklar ekleyerek farklı  mobilya kombinleri gerçekleştirebilir.  Mekânın atmosferini bozmamak adına  eklediğiniz aksesuarların rengine ve tarzına dikkat etrmelisiniz.

Çiçek dekorasyonlarının hâkimiyetini şık mumluklarla ile devam ettireblirsiniz. Duvarlara gece aydınlatmaları tarzında çiçekli aydınlatmalar da yerleştirerek salonunuzun dekorasyonunda farklılıklara gidebilirsiniz.  Bu dekorasyonu evinizin her alanında uygulayarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Çiçek desenlerinin zarif havasını bahar tazeliğinde evinizde yaşayın.

çiçekli-koltuklar çiçekli-koltuk-modelleri çiçekli-koltuk-takımları

HOME ART,KASIM 2012