Dekorasyonda Aksesuar Kullanımı

Şehrin sıkıcı etkisinden kurtulmanın yollarından biri de evde sanatla uğraşarak tüm enerjinizi tablolar yaratmanıza ve tuvallerde sergilemenizle mümkündür. Yaşam alanlarınızda sanatın ince dokunuşlarını buluşturmak mekânlarınızda estetik algı ve zevkin yansımasını ve o ruhun evlerinizde uyanmasını sağlayacaktır.Sanatın ince dokunuşlarına ruhunuzdaki oluşumlarına izin verin. Yaşam alanlarınızı sanatla buluşturmak tüm hayatınızın aurasını değiştirecek.

Bir bakıma mutluluğun kaynağı olan sanat evinizde huzurun kaynağı olurken, mükemmel ya da kötü olarak kendi çalışmalarınıza yer vermeniz ayrı bir duygu katacaktır. Kendinize ait küçük atölye kurup çalışmalarınızı buradan çıkarabilir, böylece gelen konuklarınıza sergileme imkânı kazanabilirsiniz.

Sanatla tanışan evlerin mimarisi tartışılamaz derecede anlam sergilemektedir ve çözümlemeye ihtiyaç duyan tabloların varlığı evi gizemli kılacaktır. Tabloların varlığı farklı mobilya türleriyle kombine edilerek estetik mekân yaratılabilir. Sizde yaşam alanlarınızda sanatsal dokunuşlar yaparak mükemmel mekanlar dizayn edebilirsiniz.

aksesuarlar ilginç-dekorasyon-örnekleri sıradışı-dekorasyon-örnekleri

HOME ART, KASIM 2012