Dekoratif Duvar Kağıtları

Duvar kâğıtları alanında fark yaratan İskandinav Sandberg Markasının temsilcisi olan Bıscuit mağazasının sunduğu duvar kâğıtları ve kumaşlar ile yeni dekorasyonlarını sunuyor.

İskandinav stilinini duvarlara yansıtan Biscuit, yeni tasarımlı duvar kâğıtlarıyla eşsiz manzaraları yaşam alanlarına taşıyor. Enerji dolu yapısıyla dizayna yansıyan yeni biçimleri evleri renklendirmesinin yanı sıra görsellik sunuyor. Kişinin isteğine göre çeşitleri mevcut olan duvar kâğıtlarının özelliklerinden biri kaliteli malzeme kullanılmasından dolayı canlı ve gerçekçi görüntü oluşturmasıdır.

Yaprak desenleri, kuş ve çiçekli desenler en çok tercih edilenlerden ancak envai çeşidi mevcut durumdadır. Tarihi sevenler için tarihi duvar kâğıtları kendine özgü yapılarıyla tarihsellik sunuyor. Modern bir görünümün klasik yapılarla birleşimi country oluşumunu geliştiriyor. Duvar kâğıtlarına uygun tarzda üretilen kumaşlarla evin eşyalarının eksikleri olarak yastık, aksesuar ve puf gibi küçük tamamlayıcı grubuna katılıyor.

Yaşam alanlarında değişiklik yapacaklara ve yaratıcı görüntüler sağlamak isteyenlere yeni stiller sunan duvar kâğıtlarıyla evler daha renkli ve zengin görünümlü. Hayalinizdeki manzarayı duvarlarda görme imkânı sunan üretimle yaşam alanlarınız estetik bir görünüme sahip olacak.

dekoratif-duvar-kağıtları duvar-kağıdı duvar-kağıdı-çeşitleri duvar-kağıdı-fiyatları duvar-kağıdı-modelleri duvar-kağıtları

 

HOUSE&BEAUTİFUL, KASIM\2012