Deri Koltuk Takımları

Klasik bir yaşam tarzından modern bir yaşam tarzına geçişte yer alan deriyi evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Yeni nesil tasarımcıların ellerinde şekil bulan deri farklı şekilleri ile doğal dokusu ile merak uyandırıyor. Merak uyandıran doğal dokunun ise en çağrıcı yani farklı duyguları bir arada sizlere yaşatması. Dişilik ve erkeklik, cazibe ve masumiyet, sıcak ve soğuk gibi zıt duyguları o doğal dokunuşla hissedeceksiniz. Deri bir kanepenin yer aldığı salon şüphesiz kaliteli ve elegant görünecektir. Doğal, yapay, anilinli, pigment boyalı, nubuk, süet, yarma, zımparalı, pigmentli ve baskılı olmak üzere birçok çeşidi bulunan deri koltuklar arasından seçim yaparken çok dikkatli olmak gerekir.

Evinizde yer alan eski bir kanepenizi deri kaplatarak salonunuzda farklılık yaratabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken mevcut kanepenizin iskelet sisteminin sağlamlığını kontrol edin. Deri bir koltuk alacaksanız salonunuzun dekorasyonuna dikkat edin şüphesiz ki salonunuzun dekorasyonunu bozacak bir kanepeyi evinizde bulundurmak istemezsiniz. Kırmızı, lacivert, sarı gibi canlı renkteki deriler ile pop, retro,  minimal, geleneksel tonlarıyla da klasik bir stil gerçekleştirebilirsiniz.

Genista ikili kanepeler ile standarttan daha fazla konfora sahip olacaksınız. Altın tonları ile kaplanan kanepe yeşil tonlarda kombinlenen salonlarda şık bir hava yaratacak. Siyahtan vazgeçmek istemeyenlere Habitat’ın  Ella Üçlü ile konforun asilliğini yaşayacaksınız. Yeşil tonlarının modern formu Ella kanepe yekpare ayak iskeleti sizlere şaşkınlık yaşatacak.

Layout 1 deri-koltuk-modelleri renkli-deri-koltuklar

Kaynak:Evim Dergisi,KASIM 2012