Düğmeli Koltuk Takımları

Zengin görünüm ve estetiğin birleşimini sunan düğmeli mobilyalar şimdilerin yeni trendi olma yolunda. Yeni tasarımlarıyla klasik hallerinden sıyrılıp  modern  bir görünüş kazanan mobilyalar evlere geri dönüşün keyfini yaşatacak. Farklı renk seçenekleriyle sizlere sunulan düğmeli koltuk ve kanepeler yaşam alanlarınızda mükemmel kombinler oluşturmanıza yardımcı olacak. Zarafetinin ve renklerinin sizlere yaşattığı haz ile  ruhunuz canlanacak. Farklı modelleriyle tarz yaratan mobilyalar her eve ayrı  bir dekorasyon şıklığı katıyor. Bazı modellerine yer alan ayak detayları ahşabın zarifliğiyle birleşerek bütünlük oluşturmuştur.

Kumaş kalitesi ve parlak renkleri ile klasik modelleri geride bırakan düğmeli koltuklar konforu sizlere yasıntıyor. Geçmişin ihtişamlı günlerini  günümüze taşıyan düğmeli koltukların sizleri cezbetmesine izin verin.

Sizleri cezbedecek olan değişik stili ve renkleriyle evlerde canlılık katmaya hazır olan bu koltukların düğmelerine hayran olacaksınız. Düğmeleriyle estetik görünümünün yanısıra  rahatlığında cezbedeci duruşu olacak. Koltuk, kanepe ve puf seçenekleri olan düğmeli kombinasyonlar sizlerin beğenisine sunuluyor.

düğmeli-koltuk düğmeli-koltuklar düğmeli-koltuk-modelleri düğmeli-koltuk-takımları