Mobilya Merkezi

En Güzel Dekorasyon Örnekleri

Günümüzde erkek mimarların da büyük işler başarmasına karşın kadın mimarların fikirleri daha göz doldurucudur. Yaşam ortamını kullanım açısından en iyi tanıyan kesim bayanlar olduğundan mekânın nabzını kolaylıkla ölçebilirler. Düşündükleri dekorasyonlarla evlere farklı bir boyut kazandırmayı başaran bayan dekoratifçiler kaliteli mekânlar tasarlıyorlar. Yaşam alanlarının hem şık hem de geniş kullanım alanı sunması en ideal olanıdır. Böyle bir tasarım kadın gözüyle bakıldığında ne güzel sonucu verecektir. Şimdi sizlerle kadın dokunuşlarıyla tasarlanan ev dekorasyonu modeline bakalım.

Dekorasyon zevki çok önemlidir. Bu özelliği duvarları baştan yaratmak için kullanalım. Duvarlarda hareket sağlamak adına kapı kenarlarına uçan kelebek görünümü veren desenler yerleştirerek başlayabiliriz. Mobilyalar hareketliliği sağlayan diğer unsurlardandır. Koltuk seçimini çiçekli desenlerden yana kullandığınızda aynı hareketliliği yakalayabilirsiniz. Şık vitrinliklerle kombin oluşturabilirsiniz. Son dönemin ilgi çekici modeli olan deri ve ayna ikilisi şık duracaktır.

Yemek masasının yanına minik tabureler yerleştirerek etki sağlayabilirsiniz. Sarkan avize modelleri de mekânda görsel zarafet katacaktır. Evinizi yaşam dünyanızmış düşüncesiyle dekore ettiğinizde ortaya mükemmel dekorasyon çıkacaktır. Ve kilim modelli oturma tabureleriyle uyum sağlayabilirsiniz.

Duvarlardaki raf sistemleri moda olmasının yanında estetik görünüm kazandırmaktadır. Raflara yerleştireceğiniz sanatsal objeleri tablolarla simetri kazandırabilirsiniz. Ve son olarak yine duvarlara farklı renklerde ve desenlerde duvar kâğıtları uygulayarak dekorasyonunuzu tamamlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

cicek-desenli-koltuk-modelleri

 

HOME ART, KASIM GÜLDEREN TUMBA GENÇ

Exit mobile version