Ergonomik Ofis Mobilyaları

Yeniliklerin öncüsü Alman mühendislerin ofis dekorasyonunda çağdaş tasarımlar ile öne çıkıyor.

Çağdaş tasarımlar ve ergonomi denildiğinde herkesin ilk başta aklında yanan lamba Almanya ‘dır. Alman mühendis Eckhard Hansen’in işbirliği ile Mario Ruiz tarafından tasarlanan Dic Chair Derin Design Akaretler mağazasında görücüye çıktı. Home ofis tarzının son yıllarda benimsenmeye başlanması ile ofis tasarımları da bu doğrultuda şekillenmeye başladı. Birçok alanda olduğu gibi ergonomi denildiğinde akla ilk çağrışım yapan Dis Chair modernizim ile harmanladığı sandalyeleri ile bizleri karşılıyor.

Dis Chair ünli bir İspanyol markası olan Dynamobel tarafından üretilmektedir. Uzun çalışma saatlerinin stresini azaltmak için tasarlanan Dis Chair konforun yanında estetiği de ofislerinize taşıyor.

Ergonomik yapısı ile ve net çizgileri ile çağdaş bir tasarım olan Dis Chair hidrolikli, hidroliksiz, tekerli veya yıldız ayaklı gibi alternatifler ile üretilebilmektedir.

Modern ofislerin yerine klasik ofisleri sevenlerdenseniz sizlere tavsiyemiz ahşaba fısıldayan tasarımlara ev sahipliği yapan Asortie’nin ofis tasarımlarına bir göz atmanız. Doğal ahşabı usta ellerle şekillendiren Asortie farklı renk seçenekleri ile istediğiniz renk ve ölçüde ofis mobilyası üretimi yapmaktadır.

ergonomik-ofis-mobilyaları ofis-sandalyesi