Eski Tip Yatak Odaları

Ev dekorasyonları kullanıcısının kişiliğine göre yeniden dizayn edilen değişken bir yapıya sahiptir. Ev sahibinin özgün fikirlerinin buluştuğu noktada şık görünümle kazanan yaşam alanları asaletini buna borçludur. Koyu renk tonlarıyla dekorasyon yapacaklar uyuma dikkat etmelidirler. Boğucu renklerin bir arada bulunması zarafetin yerine bunaltıcı mekânlar yaratabilir. Tüm detaylar göz önünde bulundurularak dizayn edilen tasarımla muhteşem görüntüler sergileyebilirsiniz. İsterseniz bu görkemli atmosferi bir an önce gerçekleştirelim. Koyu mavi koltuk takımlarını gri renkli kanepelerle kombine ettiğinizde ortamın verdiği asilliği tahmin edebilirsiniz.

Odaya hâkimiyetini kuracak olan mobilya ve renkleri ağırlığını her an koruyacaktır. Bunlara ek olarak beyaz yastıklarla süslenip bütünlük sağladığını düşünürsek daha şıklık katacaktır. Takımların yanlarına aksesuar olarak turuncu renkli hareketli vazo görünümlü objelerle hareket katabilir, güzel bir orta sehpayla kombine edebilirsiniz. Salonda TV kullanılacaksa gömme şeklinde tasarımla kullanılabilir ve heykel figürleriyle dekore edebilirsiniz. Dolap klasiği bej lake tarzında olup antika görünümlü yemek masalarıyla birlikte tonları uyuşturulabilir.

Salonun farklı yerlerine altın kaplamayla dizayn edilmiş orta sehpalar, üzerinde heykel görünümler, kadife tarzı sandalyeler ile bütünlük sağlanabilir. Koyu renklerin hâkim olduğu atmosferi yine yatak odalarında oluşturabilir canlı renklerle birlikte dikkat çekicilik sağlanabilir. Yatak örtüsüne uygun düşecek tablolara yatağın başında yer verilebilir. Çocuk odalarına hayvan figürlü tablolar dizayn edilip kombin sağlanabilir.

eski-tip-yatak-odaları eski-tip-yatak-odası-modelleri