Esra Ceyda Kardeşlerin (Cicişlerin) Evi

Bu renge aşık iki kardeşin elbette evleri baştan ayağa pembe olacaktır. Cicişlerin dekorasyonu kime ait bilinmez ama bu evin dekorları da pembeye aşık birisi tarafından yapıldığı aşikar. Dubleks olan evin her köşesinde hello kitty figürleri ise gözlerden kaçmıyor. Renkler dememiz doğru olmaz çünkü bu çılgın kızlar yalnızca pembe ve kırmızı kullanıyor. Salonun ortasında tavandan sallanan elmaslı aydınlatma eve farklı bir hava katmış durumda. Cicişlerin mobilyaları ise evcilik oyunu oynanıyor gibi ufak pembe koltuklar.

esra-ceyda-kardeşlerin-evi

Salondaki uzun saksılı pembe çiçekler daha bir güzel görünüm sağlıyor. Salonun tavanından sallanan küçük renkli oyuncaklar ise adeta bir oyun evi havası katıyor. Diğer odalarda ise lila rengi L koltuklarım hakimiyetini görüyoruz. Rengarenk kişilikleriyle de ön plana çıkan esra ceyda kardeşler aşık oldukları pembe rengini gerek arabalarında gerek kıyafetlerinde ve evlerinde gösteriyor. Cicişlerin tabloları diyecek olursak bu kızların bir marilyn Monroe hastası olduğunu söyleyebiliriz.Yatak odasını boydan boya kaplayan bu tablo ile sevgi selini anlamak mümkün.

Kraliçe evi diyebileceğimiz bu muazzam evde yaşamak onlar için hiç sıkıcı olmamalı. Genellikle bir zaman sonra sıkıcı bir renge dönüşen pembe bu evde ve bu kızların kalbinde daha yıllarca yerini koruyabilecek gibi görünüyor. Cicişlerin mobilyaları arasında göze çarpan bir diğer dekor ise halılar. Oldukça sade bir görünüme sahip olan halılar mor ve lila karışımı tonlarında. Valizlerini salonun ortasında bulunduran cicişler onların da pembe olduğunu bizlere sunuyor. Ve mermer görünümlü sehpalar ise beyazın hakimiyeti altında. Kısacası bu cicişlerin evi de çok cici.