Mobilya Merkezi

Ev Dekorasyonu Aksesuarları

Bazı toplumlara göre uğursuzluk anlayışı çok farklıdır. Kimilerine göre uğursuzluk sayılan baykuşlar Afrika’nın kırsal kesimlerinde kabilelere göre de bereket ve uğur getirir. Modern toplumlarda ise baykuşlar evlerin vazgeçilmez parçalarından biri. Farklı trendeler ile her gün bizi şaşırtan tasarımcılar baykuş motifleri ile evlerimizi süslüyor. Kimi zaman bir kolye kimi zaman da birer abajur olan baykuşlar kocaman gözleri ve sevimli halleri ile sizleri büyüleyecek.

Baykuş konseptini evlerimize taşıyan ilk moda ikonu ise ev manya. Farklı dekoratif objeleri satışa sunan ev manya baykuş modasını da takip ederek onları duvara montelemiş. Farklı stillerdeki baykuş stickerleri evlerinizi duvarlarını renklendirin. Eğer ki şakacı bir yapınız varsa stıickerların etrafını led lambalar ile kaplayabilirsiniz. Alaca karanlık kuşağı gibi duran baykuşlar evinize gotik ve bir o kadar da karanlık bir mizah katacaktır.

Duvarlarında baykuş stilini tercih etmek istemeyenlere ise tavsiyemiz şirin mi şirin pembiş mi pembiş baykuş yastıkları. Sevimli bayan baykuş yastılar yatakların üzerinde öyle tatlı duruyorlar ki onları yerinden kımıldatmaya kıyamıyorsunuz. Pembiş baykuş yastıkların üreticici ise Biscuit. Biscuit farklı formlarda sergilediği baykuşlarla şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Evlerinizin banyosunda da yer vereceğiniz baykuşları lavanta kesesi olarak düşleyebilir misiniz? Sizin için bu düşü gerçek kılan birileri var. Merlin Akademi tarafından üretilen gizemli lavanta kesesinden baykuşlar ile gizemi banyolarınızda yaşatacaksınız.

Misafirlerinizi hoş baykuş aksesuarları ile karşılamaz inanılmaz keyifli olacak. Sevgili evim tarafından piyasaya sürülen baykuş figürleri ile hollerinizi farklılaştırın. Kırmızı, yeşil, turuncu ve benzeri bir çok renk seçeneği bulunan baykuşçuklar ile hollerinizde farklı bir konsept yaratın.

Renkli baykuş figurleirni gördünüz fakat sizin salonunuz siyah ağırlıkta. Ama baykuş figürlerinden de vazgeçemiyorsunuz. Bu sorunun çözümü ise sizi Beymen mağazalarında bekliyor. Siyah beyaz renkli baykuş ailesi ile salonunuzun dekorasyonunda ödün vermeden baykuşlarınızı dilediğiniz yere yerleştirin. Beymen ‘in ince zekâlı tasarımcıları ile bu baykuş ailesine âşık olacaksınız.

Çay severlerin yanında olan baykuşlu çay altıkları ile çay içmek esrarengiz bir havaya bürünüyor. Esrarengiz bardak altıkları ile esrarengiz sohbetlerin tadını çıkarın.

aksesuarlar

 

Evim KASIM 2012

Exit mobile version