Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Sonbaharın gelmesi ile birlikte hanımların evlerde değişiklik yapma isteği tavan yaptı. Hanımların bu isteklerini dikkate alarak sizlere bazı küçük önerilerde bulunmaya karar verdik.

Evlerin düzeninden ve dekorasyonunda sorumlu hanımlar yenilikçi tasarımları takip etmekte oldukça usta. Farklı tasarımları evlerine görmek isteyen hanımlar sonbaharın gelmesi ile birlikte evlerdeki fazla  eşyaları dışarı çıkartıp kendilerine ait stillerini yansıtacak mekanların peşine düştü. Yeniliklerin hiç şüphesiz ki başladığı ilk alan ayakkabılar.

Ayakkabılarına kıyamayan hanımların kara kara onları ne yapacağım derdine düştü bizim tavsiyemiz ise onlara açık raf üniteleri ile evlerin boşlukta ve atıl olarak kalan kısımlarında bu ayakkabıları muhafaza etmeleri. Açık raf sistemlerini tamamlayan şirin bir perde ile bu sorunu ortadan kolaylıkla  kaldırabilirler.

Sonbaharın serin rüzgarlarından korunmanın en iyi şüphesiz ki şapka takmaktır. Peki bu şapkaları evlerinizin dekorasyonun bir parçası haline getirebileceğinizi biliyor muydunuz. Antrelerinizde açık alanda ufak çivilerin yardımıyla dekoratif bir şekilde şapkalarınızı sergileyebilir ve evinize farklı bir atmosfer katabilirsiniz.

Eskiyen ama atmaya kıyamadığınız sandalyelerinizi birleştirmeye ne dersiniz? Eskiyen sandalyelerinizin oturma kısımlarını birleştirerek antrenize yerleştirebilir onları dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası yapabilirsiniz. Bu çözüm hoşunuza gitmediyse ahşap bir levha ile antrenizde ufak bir oturma köşesi yaratabilirsiniz. Komşularınızla birlikte keyifli sohbetleri gerçekleştireceğiniz keyif köşesini dekoratif puflar ile de zenginleştirebilirsiniz.

Evlerinizde farklı tarzda aydınlatmaları seviyorsanız farklı objelerden aydınlatma üniteleri oluşturabilirsiniz. Herkesin evlerinde bulunan kavanozlar bu konuda en şık aydınlatma ünitesi olabilmektedir.

Tüm bu tavsiyelerin yanında sonbaharı yeni mobilyalar ile karşılamak isteyenlerin şüphesiz ki uğrak adresleri Masko oluyor. Birbirinden farklı tarzları bünyesinde barındıran Masko mobilya merkezi klasik yatak odası,klasik yemek odası, klasik oturma odaları, avangarde yemek odaları arayanların bir numaralı adresi oluyor. Klasik yemek odası, klasik yatak odası, klasik koltuk takımlarında öncü bir isim olan Asortie’nin ürünleri ise evlerinize sonbahar coşkusunu fazlasıyla taşıyor.

ev-dekorasyonu ev-dekorasyonu-fikirleri