Farklı Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonunda sıkılanlar bütçelerinizi sarsmadan yenilik yapabilirsiniz. Farklı objelerin birbiri ile kombini ile farklı bir nefes alan banyolar şıklık yarışına katıldı. Herkesin dönem dönem değişikliğe ihtiyaç duyduğu anlarda yardımımıza koşan aksesuarlar farklı bir yaşam tarzını gözler önüne seriyor.

Beyaz ve tonlarının ağırlıkta olduğu bir lavabonuz var ve eskidi. Ama siz beyaz lavabonuzdan vazgeçmek istemiyorsunuz. Banyonuzda yer vermek istediğiniz unsur beyaz bir lavabo ise Hammage ayaklı lavabo ile eskiyen lavabonuzu değiştirebilirsiniz. Villeroy & Bosn tarafından dizay edilen lavabo kare formu ile dikkatinizi çekecek. Akıllı musluğu ile su israfının önüne geçen Hammage ile ekonomik ve farklı bir başlangış yapabilirsiniz. Hammage farklı aksesuarlar ile kombinlemek isterseniz YKM ‘nin oymalı ve taşlı banyo aynasını kullanın. Gümüş desenli oyma ayna kullanıldığı alana ışıltılarını yansıtıyor. Oymaları ile banyonuzda bir anda hamam havası estirecek olan ayna uygun fiyatı ile sizlerin hizmetinde. Osmanlı desenlerinin banyonuzda devamını sağlamak için Deco Center ‘in metal ayaklı kristal banyo takımını kullanın. Desenleri ile Osmanlı saraylarını banyonuza taşıyan banyo takımı bir sabunluk, el sabunluğu, diş fırçalık ve pamukluktan oluşuyor. İnce ve narin çizgiye kavuşan banyonuzu tamamlayacak en sor unsur ise havlular. Gül Güler’in güpür dantelli el havluları ile saray temasını temaşa ile karşılayacak banyonuzun farklı görünümüne ekonomik bir şekilde kavuşmuş olacak.

Banyonuzun kimliğini siyah renk ile oluşturun. Farklı tasarımlar ile değişikliğe kavuşan banyonuzda asil bir renk olan siyaha yer verin. Duravit’in ilginç lavabo modeli ise siyah ile banyo dekorasyonu yapmanın en iyi başlangıcı. Phillppe Starck tasarımı Varil dolaplı lavabo siyah ve beyazın iç içe geçen helezyonlarından oluşuyor. Lavabonun alt kısımda bulunan dolabı geniş hacmi ve ergonomisi ile dikkat çekiyor. Banyo havlularınızı koyabileceğiniz dolap gizli çekmece özelliği ile dikkat uyandırıyor. Tamamen siyahtan yana bir tasarımı tercih etmek istemiyorsanız banyonuzu ahşap aksesuarlar ile renklendirin. Ikea dizaynı olan Oresund ahşap klozet kapağı ile banyonuzda siyah tonlarının kırıcı etkisini yaşayın. Hoş kokulu bir banyoyu kim istemez ki Zara Home ‘un Black Vanilla kokusu ile banyolarınızda hoş bir vanilya esinti yaşayacaksınız.

Yenilikçi dünya düzenini banyonuzda yansıtmak isterseniz farklı ürünler ile bunu sağlayın. Zara Home paspas koleksiyonunda yer alan Parma koton paspas ile rengarenk anları banyonuza taşıyın. Etnik unsurlar ile şekillendireceğiz banyonuz farklı bir boyut kazanacak. Dostlarınızı şaşkınlığa uğratacağınız global banyonuzda Marks& Spencer ‘in tasarımı olan etnik desenli ev havlularına da yer vermeyi sakın unutmayın.

Ahşap yerine bambuyu sevenlerdenseniz yeni bambu ürünleri tam size göre.  Bambu ile krom kaplamayı birleştiren Koçtaş bambu raflı açık ünitesi ile banyolara bambunun egzotik havasını taşıyor. Bambu açık ünitenizi Marks& Spencer’in hasır banyo sepeti ile tamamlayın. Ortaya çıkan kombinasyona siz de şaşıracaksınız. Bambu liflerinden havluların uğrak adresi Deco Center aradığınız havluları bulmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

banyo-dekorasyonları banyo-dekorasyonu banyo-malzemeleri farklı-banyo-dekorasyonları

 

Kaynak: Evim Dergisi,KASIM 2012