Farklı Dekorasyon Modelleri

Yaşam alanlarında tarz yapmak isteyenler, tarz arayışlarında olanlara üstün hizmet sunan fikirlerle hayalinizdeki kombine sahip olmanın keyfine varırken sıradan yapılanmanın farklı bir boyutuna geçerek farklı desenlerle yaşam alanlarınızda modern çizgiler yaratacaksınız. İngiliz Vintage tarzını yaşam alanlarınızda buluşturun. Yeni tarzıyla farklılıkları buluşturan dekorasyonla evinizin her bölümünde farklı hava estireceksiniz.

Ev dekorasyonuna girişmek isteyenlere değişik fikirler sunan tasarımlara birlikte göz atalım. Öncelikle iş duvarlardan başlayalım. Duvarların bomboş oluşu geniş boşluklara neden olacaktır. Bunun önüne geçmek için duvarlarda estetik görünümlere kazanacak aksesuarlara yer vermek ilgi çekici olacaktır. Duvarlarınızda ruhunuzu analiz eden ve mobilyalarınızla bütünlük sağlayan çerçevelere, çini işlemeli tabaklara, geleneksel kilimlere ve çerçevelere yer vererek başlayabilirsiniz. Evlerin vazgeçilmezi ahşap tarz benimde yaşam alanımda olmazsa olmazım diyorsanız, ahşap ve metalin birleştirdiği tabure çeşitleriyle şıklık katın bir köşenize. Rahatın uzantısı olan yastıklar farklı desenler ve renkleriyle koltuk ve kanepelerinizi İsveç Country ile süsleyin. Parlak renklerin ve parlaklığın hâkim olduğu sandalyelerde hoş mekânlar yaratmanızda etkili olacak.

Vintage parçalarının buluştuğu kanepeler dar alanlarda çok iş görüyor. Sade çizgilerin hâkim olduğu kanepe modeliyle her tarzda kombin etmeniz mümkün. Halı dizaynında geleneksel detayların izlerini taşımasını tercih edenler için kilimler ya da kilim desenli halılar hoş görünüm sağlayacaktır. Ayrıca tarih desenlerinin hâkim olduğu yastıkların düzenlediğiniz kombine ayrı bir estetiklik katacaktır.

farklı-dekorasyon-örnekleri

iskandinav+oturma++odası+dekorasyonu vintage

 

HOUSE BEAUTİFUL, KASIM\2012/Çiğdem Hasanoğlu