Farklı Mobilya Ustası Asortie

Mobilya dekorasyonu konusunda klasik kalıpları yıkmaya hazırlanan Asortie Mobilya “kendi tarzını kendin yarat” sloganı ile yola çıktı. Mekânlardaki aynı mobilyaları görmekten sıkılanlara farklı alternatifler ile seslenen Asortie yepyeni dekorasyon trendi ile yine çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Asortie Mobilya‘nın çok yankı uyandıran kampanyası olan kendi mekanını kendin yarat, artık herkesin kabul gördüğü bir gerçek. Çünkü insanlar aynı fabrikadan çıkan ve birbirinin kopyası olan standart mobilyalar ile evlerini dekore etmek istemiyorlar. Başka bir mekana gittiğinizde orada, sizin evinizde veya ofisinizde olan bir mobilya ve dekorasyon ürününü görmek sizi rahatsız ediyorsa, siz de kendi iç dünyanıza hitap eden ve sadece size özel olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini tercih etmelisiniz.

Rakiplerden her zaman farklı bir çizgide yürüyen Asortie Mobilya, farklı alanlar için ürettiği farklı dekorasyon tercihleri ile kişiye özel mekanlar tasarlıyor. Müşterilerinin hayal ettiği yaşam alanını ilk önce üç boyutlu olarak tasarlayan ve farklı alternatifleri ile müşteriye sunan Asortie Mobilya, beğenilen tasarımı üretirken, üretim aşamasının her alanında müşteri ile ortak hareket ediyor. Özgün tasarımlarını mekâna uygulayan Asortie, kişiye özel mekânları üretirken tamamen doğal ahşap ve el işçiliği ile ürettiği ürünleri kullanıyor.

Klasik koltuk takımı, klasik yemek odası, klasik yatak odası, klasik duvar ünitesi, klasik ayna tırnak gibi standart ürünlerin yanında özel mekân tasarımları yapan Asortie, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, villa dekorasyonu, malikâne dekorasyonu, otel dekorasyonu, mağaza ve restaurant dekorasyonu gibi birçok özel projeye imza atıyor.

hindistana-ozgu-ev-dekorasyonu turuncu-ev-dekorasyon-önerileriAsortie Mobilya, klasik mobilya ağırlıklı çalışan bir firma olmasına rağmen modern, avangarde ve country tarzında da projelere hayat veriyor.