Filipinler Mobilya Fuarı

Filipinler’in başkenti Manila, her yıl düzenlenen önemli bir mobilya fuarına ev sahipliği yaptı.

Uzak Doğu ülkesi Filipinler’in başkenti Manila’da 17-20 Ekim 2012 tarihlerinde yapılan Manile Fame Fuarı, öngürülenden daha hareketli geçti. Mobilya ve  ev tekstili ürünleriden son trend tasarımların sergilendiği fuarda dünynın birçok ülkesinden ziyaretçi geldi.

Mobilya ve ev tekstili ürünlerinin sergilendiği fuarda moda ve hediyelik eşya ürünleri de serilenenler arasındaydı. Türkiye’den birçok iş adamının ziyaret ettiği Filipinler Mobilya Fuarı, ülkemiz mobilyalarının tanıtımında da önemli bir yer oldu. Ürün çeşitliliği açısından çok fazla tasarıma ev sahipliği yapan fuardaki sosyal etkinlikler de bir o kadar ilgi çekiciydi.

Filipinler ve Türkiye arasındaki mobilya ve ev tekstili ürünleri ticaretinden önemli bir adım olan fuarda klasik mobilya, modern mobilya ve avangarde mobilya yanında aksesuar ve ev tekstili ürünleri de teşhir edildi.

Fuar dünyanın birçok bölgesinden ziyaret için gelenlere Filipinler’in kültürel zenginliklerini tanıtmada da önemli bir fırsat oldu. Fuar alanı farklı kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yaptı.

filipinle-mobilya-fuarı mobilya-fuarı