Fuga Mobilya

Fuga çizgilerini taşıyan 2013 modelleri evlere yeni heyecanlar getiriyor. Salonları, yatak odalarını, çocuk odalarını kısacası yaşam alanlarının her yerini doğayla buluşturan yeni oluşumla evlere renk gelirken, düzenlediğiniz mekânın keyfine varacaksınız. Evinizde her an bahar havası estirmeye istekli mobilyalar zengin görünümler sunacak. 2013 yılına damgasını vuran dekorasyonunu çok beğeneceksiniz. Her alana hitap eden mobilyalar ile yaşam stilleriniz zarif görünümler kazanacak.

TV üniteleri, aksesuarlarıyla Evinizde kendi tarzınızı yaratmak için fırsat sunan farklı dekorasyon modelleriyle şık görünümlere ufkunuzu açan Fuga kendi stilini evinizde yaşatacak. Yaşam alanlarınızda yeni dekorasyonlar yaratmanızda yardımcı olacak olan yeni tarzla evlerinizde şık görüntülere yer vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Yenilikçi tarzın kendini aşan güzel modelleriyle sizlere sunulan dekorasyonlarla bahar esintilerini yeni yılda yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz.

Ayrı dekoratife sahip koltuk takımları ve yemek odası takımlarıyla salonlarınızda görsel sunacak ayrıntılara yer vereceksiniz. Modernliğin son harikalarını sunan tarzla evlerinizde konforun keyfine varılmasının yanı sıra estetik görünümlere tanık olacaksınız. Yaşam alanları için her detay düşünülmüş olan farklı seçenekleriyle kendi tarzını sizin dekorasyonunuzla birleştiren yepyeni tarla size özgün tasarımlar oluşturacak.

fuga-mobilya Fuga-Mobilya-kose-takimi fuga-mobilya-tv-unitesi