Mobilya Merkezi

Hardal Sarısı Dekorasyon

Yaşam alanınız için kullanacağınız mobilyaları mutfak eşyalarınızı her alanda kullandığınız eşyalarınızı hardal rengini tanıştırmaya ne dersiniz? İlginç rengiyle farklı bir mekân yaratacak olan hardalın etkisi yaşam alanınızın havasını değiştirecek. Birbirine uyumlu mobilyaların renklerle kombini yaşam alanlarına görsel sakinlik katacak. Evin atmosferini değiştirme garantisi veren ve rengiyle idealı olan hardal ile evleriniz cıvıl cıvıl görünüme sahip olacak.

Ev dekorasyonunun yeni trend rengini olan hardal, ev içindeki farklı yansımalarıyla estetik mekânlar yaratacak. Hardal rengini diğerlerinden ayıran yön ise çok yönlü kullanılabilmei. İsterseniz duvar rengi olarak isterseniz mobilya seçiminizde kullanın hardal rengini. Her halükarda şahane bir etki ile karşılacaksınız.

Bu değişik renk tonuna ilgisi olanlar ya da nasıl olur denesek diye düşünenler için çok güzel örneklerini sizlerin seçimine sunduk. Moda olmasından dolayı yeni çıkan mobilya, aksesuar gibi tüm yaşam alanı araçlarının hardal rengine de yer vermesi dekorasyonunuzda kolaylık sağlayacaktır.

Hardal tonların hâkim olduğu mekân sizlere dingin bir ortam sunmasının yanı sıra ruhunuzu sakinleştirecek. Mobilya, orta ünite, dinlenme ünitesi, puf, yastık, boya ve duvar panosuna kadar çoklu seçeneğe sahip olan ürünlerin bu tondaki etkileşimi sizleri büyüleyecek.

hardal-rengi-dekorasyon-oturma-odasi

 

HOME ART, KASIM 2012

Exit mobile version