İMOB 2013

Dünya devlerinin Türkiye’de ki arenası İMOB 2013 kapılarını açmaya başlıyor. Bu yıl 2012 yılından daha fazla talebin olması beklenen fuar İstanbul Fuar Merkezi/CNR Expo’da kapılarını açacağı günü heyecanla bekliyor.

Türkiye ve Dünya mobilya sektörünün nabzını tutan İMOB 2013 hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul mobilya fuarının ne zaman olacağının şu günlerde belli oldu. MOSDER tarafından bildirilen tarih ise 29 Ocak/02 Şubat. Mobilya rüzgarının İstanbul’ da atacağı bu tarihlerde İMOB 2013 ziyaretçi akınına uğraması bekleniyor.

Mobilya tutkunlarını ağırlayacak olan fuara ise giriş ise fuarın gerçekleşeceği güne kadar İMOB 2013 web sitesi üzerinden sağlanacak elektronik biletler ile sağlanacak. Fuarın gerçekleşeceği güne kadar web sitesinde yer alan katır formunu dolduran kişiler fuara ücretsiz giriş hakkını elde edebilecek. Fuarın ilk günü kayıt sistemini kapatılması ile birlikte girişler ücretli hale gelecektir.

TÜRK TASARIMLARININ YANKISI DÜNYAYI SARDI.

İMOB İstanbul Türkiye’de üretilen tasarımları tüm Dünyaya tanıtmaya devam ediyor. Deneyimli ellerden çıkan tasarımların sergilendiği İMOB bu yıl İstanbul Fuar Merkezi/CNR Expo’da gerçekleşecek. Farklı tasarımları Dünyaya tanıtan fuara bu yıl yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da talep olması bekleniyor.

GENÇ TASARIMCILARIN USTALARLA BULUŞTUĞU FUAR İMOB

2013 yılında 9, gerçekleşecek olan İMOB geleneksel tasarım yarışması genç yetenekler ile usta isimlerin tatlı çekişmelerine sahne oluyor. Yemek odası, oturma grubu, genç odası, yatak odası, aksesuar, ve stant kategorilerinde genç yeteneklerinin tutkuyla gerçekleştirdiği tasarımlar usta isimlerden oluşan bir jüri tarafından değerlendiriyor. Fuara katılan her firmanın da katılabileceği tasarım yarışması ile mobilya sektörüne her yıl olduğu bu yılda yenilikler ve taze kan gelecek.

DÜNYA FİRMALARININ TAKİBİNDEKİ FUAR İMOB

Mobilya trendlerini dünya pazarına çana ve bu yenilikleri tüm dünya ile buluşturan İMOB ünlü markaların buluşma noktası olacak.. ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliği ile düzenlenen fuar, tüm mobilya profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Fuar, 5 gün süresince, 9 salonda, 350’ye yakın katılımcıyla 120 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. Yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ilgi gören fuara alım heyetlerinin yanı sıra Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye, Ukrayna, Kazakistan, Nijerya ve Yunanistan’dan da pek çok alıcı grubunun fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ FİRMALAR İMOB’TA GÖZ KAMAŞTIRIYOR

İMOB 2013 geniş katılımcı yelpazesi ile göz dolduruyor. Modern, klasik, eskitme, modüler mobilya, yatak ve yatak odası, koltuk ve sandalye üreticileri, genç odası-bebek odası üreticileri ve aksesuar üreticileri ile Türkiye’nin göz bebeği firmalar Dünya büyüklerinin de gözlerini kamaştıryor.

İMOB FUARI 30 ÜLKENİN ALIM HEYETİ İLE GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Yurtiçi ziyaretçilerinin yanı sıra yurtdışından da ziyaretçi akınına uğrayan İMOB T.C Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü eşliğinde İstanbul İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile Azerbaycan, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Hırvatistan, Fransa, Hollanda, Mısır, Moldova, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Dubai, Yunanistan, Katar, Kazakistan, İrlanda, İspanya, Belçika, Kenya, Libya, Lübnan, Irak ve İran gibi birçok ülkeden alım heyetlerinin geleceği İMOB 2013 bu yıl mobilya piyasası canlandıracak.

İMOB-2013