İtalyan Banyo Tasarımı

İtalyanların zarif tasarımları Savivo Firmono ile Türk banyolarına geldi.

İtalyan tasarımlarının ince çizgileri Savio Firmino ile Türkiye’deki banyolarda boy göstermeye başladı. Tasarımın her alanında olduğu gibi İtalyan banyoları her zaman insanların gözdesi olmuştur. Banyoları atıl olmaktan çıkarıp yaşam merkezi haline getiren İtalyan tasarımı Savivo Firma Çakmak Yapı ile aracılığı ile sevenleriyle buluşuyor.

Banyo sektöründe deneyimlerini İtalyan tasarımları ile birleştiren Çakmak Yapı Savio Firmino ile ününe ün kattı.

El oyması banyo mobilyaları ile dikkat çeken Savivo banyolara ihtişam ve farkındalık katıyor. Savio Firmino ile banyo yapmak artık bir keyif olacak.

Çakmak Yapı verilen özel sipariş ile tasarımı gerçekleşen İtalyan banyolar ahşabın farklı tonlarının el ile işlenmesi ile oluşturuluyor.. Klasik küvet tasarımları, ayaklı ayna, banyo dolapları, lavabo ve özel stantlar, armatürler ve akla gelebilecek birçok banyo aksesuarı ile sizleri şaşırtan banyo Savivo Firmino genç İtalyan özellikleri ayaklarınızı yerden kesecek.

Retro bir tarzı yansıtan tasarımlar, pudra ve antik krem renginin zarifliğini el oyması ile buluşturmuş. Ergonomik ve kullanışlı bu banyo ile banyo yapmak artık bir zevk haline gelecek. Tasarımın ve şıklığı banyolarında görmek isteyenlerin kaçırmayacağı bir takım olan İtalyan Savio Firmino ile şıklığın zengin dallarında dolaşın.

italyan-banyo-tasarımı italyan-banyo-dekorasyonu