Kartonpiyer Çeşitleri

Kartonpiyerlerin günümüzde dekorasyon işlevi görmesi gözlerden kaçmıyor. Son derece şık alanlar için hizmet eden kartonpiyerler şekillenen desenleriyle evlerde farklı alanlarda yer bulmaya devam ediyor. Tasarımıyla yaşam alanlarını süslemeye bir hayli yetiyor. Üzerinde düşünülerek daha ilginç tasarımlar çıkabilecek olan kartonpiyerler tavanları dekore etmenize yardımcı oluyor. İnsan hayaliyle şekillenen tarımlar evlere göz alıcı şıklık katıyor.

Desenleriyle Osmanlı mimarisini de içinde yaşatan tavan kartonpiyerler Klasik ve Modern seçenekleriyle kullanıcısının zevkine sunuluyor. Tavanlara ayrı bir görkem katan tasarım klasikliğinin verdiği ihtişamı ve modernliğin verdiği zengin görünümü içinde barındırıyor. Tavanların havasını değiştirecek olan kartonpiyerler ev dekorasyonunda öncü konumunda. Tavan kenarlarını ve göbek kısımlarına özgü modelleriyle mekânı sıradanlıktan uzaklaştırıyor.

Zarif mekânlar tasarlamanızda etkili olan modelleriyle çoklu seçenek sunuyor. Sade ve derin çizgili desenleriyle ayrı mekânlar yaratacak olan kartonpiyer dünyası yaşam alanlarının atmosferini değiştiriyor. Tavanlarınıza estetik dokunuşlar sunan ev dekorasyonunuza kombin oluşturacak garantide.

Two rooms seen from the door from one end of the house kartonpiyer-tavan