Kış Dekorasyonu Örnekleri

Evlerde kış dekorasyonu nasıl düşünülmeli ?

Kış dekorasyonu tasarımlarında yapacağınız değişikler ile salonlarınızın havasını bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Sade renklerin yanında farklı ve zarif kumaşlardan yapılmış koltuk takımlarına yer vererek harikulade bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda klasik çizgili koltuk takımlarının yanında asimetrik parçalara ve rahatlığı en yüksek noktada yaşayabileceğiniz mobilya ürünlerine de yer verebilirsiniz. Yazın kullanılan açık renkli koltuk takımları yerine kış dekorasyonunda koyu renkli koltuk takımlarını tercih etmenizi öneririz. Kahverengi, bordo ve mor tonlarının hakim olduğu salon modellerinde yapacağınız dekorlar gerçekten oldukça hoş görünecektir. Kış dekorasyonunda özellikle klasik koltuk takımlarının şıklığı ve konforu sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Kışın geldiğini mobilyalarınıza yansıtarak gösterebilirsiniz. Kış dekorunuzda kullanacağınız renkler oldukça önemlidir. Klasik koltuk takımlarındaki eşsiz görünüm ve etkileyici detaylar kış dekorunuzun görünümünü iki katına çıkaracaktır.

farklı-renklerde-koltuk-takımlarıAynı şekilde koltuk takımlarınızla beraber kombine edeceğiniz halı modelleri de kış dekorasyonunda oldukça hoş durmaktadır. Koltuk takımları, halı takımları ile beraber çok güzel bir ambiyans oluşturmaktadır. Kışın daha koyu renkli ve kalın halı takımları kullanılmaktadır. Yazın ise daha ince halı ve kilimler kullanılmaktadır. Kış dekorasyonunun en önemli detaylarından birisi olan bu tasarımlar ile dekorlarınız çok daha güzel görünecektir. Sıcak tutacak halı modellerine ağırlık vermenizi tavsiye ederiz.

Perde modelleri de kış dekorasyonunda oldukça hoş görünmektedir.

Perde modelleri kış dekorasyonuna kattığı bütünsellik açısından da en dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Ev dekorasyonunda da perdelerin kullanımı mevsimden mevsime değişmektedir. Ve Bu açıdan bakıldığında, perdelerinde dekorasyonda farklı kullanımları olmaktadır. Kışın daha desenli ve kalın kumaşlı perdeler kullanarak dekorunuza hareketlilik ve stil kazandırabilirsiniz.

Estetiği ve konforu bir arada görebileceğiniz bu takımlarla kış dekorasyonunuzu çok daha güzel gösterebilirsiniz. Evlerinizin dekorunda kış havasını estirerek dekorasyonunuza bir canlılık getirebilirsiniz. Evlerinizde kullanacağınız aksesuarlarda kış dekorasyonunuz olduğundan daha güzel gösterecektir. Kış aylarında göze hoş gelen ve dikkat çeken aksesuarları kullanmanız oldukça önemlidir. Altın renkli tasarımlar aksesuar olarak oldukça güzel görünmektedir.

özel-tasarım-mobilya-imalatıAynı zamanda kırlent yastıklar, koltuk şalları gibi öne çıkan mobilya ürünlerini de kullanarak hoş bir kış dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Aydınlatma unsuru da kış dekorasyonu için oldukça önemlidir. Işıl ışıl avizeleri kış dekorasyonunda kullanmanız ile dekorunuzu daha da zenginleştirebilirsiniz. Böylece yapacağınız aydınlatma çalışmaları ile evlerinizde sıcacık bir ortam oluşturacaksınız.

Kış dekorasyonlarında, sıcak renklere ağırlık vermenizi tavsiye ederiz.

İstediğiniz samimi ve gösterişli havayı evlerinize taşımış olabilirsiniz. Klasik koltuk takımlarında varak ve gravür modellerine ağırlık vermenizde dekorunuzu daha da ihtişamlı gösterecektir. Kış dekorasyonunda dikkat çeken noktalardan birisi de duvarlarda kullanılan renklerdir. Yaz mevsiminde daha çok ferahlık veren mavi ve beyaz renkleri, kış mevsiminde ise daha çok kırmızı, mor gibi renkleri kullanmalısınız.

Koltuk takımlarında kullanacağınız değişik renklerdeki koltuk örtüleri de salonlarınıza başka bir hava katacaktır. Aynı zamanda kışın üşümenizi de bu koltuk örtüleri sayesinde önleyebilirsiniz. Koltuk örtülerinin renginin de koltuk takımlarıyla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle pamuklu koltuk örtülerini koltuklarınız üzerinde kullanmanızı tavsiye ederiz.

dizi-film-mobilyalarıKış dekorasyonunun vazgeçilmez tasarımları arasında olmazsa olmaz mobilyaları arasında ahşap ürünler gelmektedir.

Ahşap mobilyalar evlerinize sıcaklık ve enerji getiren mobilya ürünleridir. Bu bakımdan ahşap mobilyalar ile evlerinizi döşeyebilirsiniz. Kış dekorasyonunuz ile kış aylarını daha keyifli ve eğlenceli olarak geçirebilirsiniz. Kış dekorasyonunda kullanacağınız bu son derece alımlı ve albenisi olan tasarımlar ile dekorlarınız hiç olmadığı kadar şık ve ihtişamlı görünecektir. Kış dekorunuz ile kışı evlerinizin dekoruna aktarabileceksiniz.