Mobilya Merkezi

Kış Dekorasyonu

Kasım ayının gelmesi ile birlikte farklı bir havaya bürünen caddeler ve sokaklar tasarımcıların ilhamı oldu. İlham perisinin Kasım ayının üzerinde dolaştığı şu günler kahve tonlarının da dekorasyonunda tercih edilmesi ile daha da kıymetleniyor. Soğuk havaların sıcak yansıması kahverengi samimiyet içeren tonları ile evlerimize misafir oluyor. Zigon sehpalar, konsollar, dresuarlar derken evinizdeki samimiyeti damarlarınızda hissedeceksiniz. Ufak değişiklikler ile evinizde büyük farklılık yaratabilirsiniz.

Evlerimizde yapı malzemesi olarak kullandığımız strafor ile farklı bir tarz yaratmak ister misiniz? Strafor yapısı itibari ile hafif ve kolaylıkla montesi gerçekleştirebilen bir malzemedir. Ucuz ve ergonomik yapısı ile dekorasyon malzemesi olarak kullanabileceğiniz straforları sonbaharın farklı fotoğrafları ile süsleyebilir ve duvarlarınızda bir farklılık yaratabilirsiniz. Beyaz zeminli ve soğuk görünüşlü duvarlarınızı kahverenginin sıcak tonları ile buluşturun. Duvar kağıtları ile kaplayabileceğiniz straforlar ile Kasım ayının haylaz rüzgarları evinizde yaşayın.

Herkesin evinde kullanmak sıkıldığı sehpası vardır. Bu sehpaları atmaya da kıymazlar. Atılmaya kıyılamayan bu sehpalara biraz vernik ve biraz cila ile bir farklılık kazandırabilirsiniz. Sehpanızı uygun bir boyutta strafor ile kaplayabilir strafordan kestiğiniz minik parçalar ile sehpanızda ışık oyunlarını uygulayabilirsiniz.

Kasım ayının haylaz rüzgarlarına kapılarınızı hazırladınız mı? Mobilya kaplamalarında kullanılan kapitone kaplamalarını kapınızda kullanarak atıl alanları dekorasyon unsuru olarak kullanın. Strafor ile kapladığınız kapılarınızı minik düğmeler ile süsleyebilir böylelikle kapınıza kapitone kaplanmış gibi bir hava verebilirsiniz.

Farklı tarzları ucuz ve sorunsuz strafor kaplaması ile evlerinize getirin.

kış-dekorasyon

 

Kaynak: Evim Dergisi

Exit mobile version