Kitaplık Tasarımları

Kitap okumayı çok seviyorsunuz ama kitapları salonunuzda nereye yerleştireceğinizi bilemiyorsunuz. Yenilikçi kitaplık tasarımları sizlerin tam da ihtiyacı olan şey.

Evlerinizdeki dar alanları değerlendirmek için farklı kitaplık çözümleri mevcut. Eğer ki evlerinizde kitaplık oluşturmak için duvarlarınızı kullanamıyorsanız kapı ve pencerelerinize açık raf sistemini  uygulayabilirsiniz. Bu sistem ile birlikte mekanlarınızda görsel açıdan bir simetri yaratırken aynı anda dar olan bir mekanı yüksekmiş gibi gösterebilirsiniz. Boşluk kalan alanları birbirinden şık dekoratif aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Balkon kapınızın yanında bulunan ve sizin gözüne çarpan kötü detaylar varsa bunları kitaplık rafları ile süsleyebilirsiniz. Balkonunuzun kenarlarında atıl kalan alanları değerlendireceğiniz bu alanlar dar alanlarda geniş çözümler üretmek için birebir.

Evlerinizin salon bölümde yemek odası ve oturma alanına yer ayırdığınız anda kitaplarınızda aslında bir yer açtığınızı biliyor musunuz? Bu nasıl olacak sorusunu duyar gibiyiz işte bunun çözümü çok basit.

Hem bölücü, hem de kitaplık olabilecek bir raf ünitesi ile kitaplarınıza özel bir alan ayırabilirsiniz. Evinizin ölçüsüne göre tasarlatacağınız kitaplık bu alandaki ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacaktır.

Evlerinizde oluşturduğunuz kütüphaneleri süslemek için aksesuar arayışındaysanız ve bu konuda klasiklikten asla taviz vermem diyenlerdenseniz sizlere tavsiyemiz Asortie Klasik Mobilyanın web sitesini ziyaret etmeniz. Birbirinden şık aksesuarlar ile salon dekorasyonunuzu ve kitaplığınızın aksesuarınızı tamamlayın.

kitaplık kitaplık-modelleri