Klasik Duvar Saatleri

Birbirinden şık özel tasarım klasik duvar saatleri ile salonlarınıza ayrı bir renk katabilir ve misafirlerinizin dikkatlerini duvarlarınıza çekebilirsiniz. Evinizde Osmanlı ihtişamını yaşatmak istiyorsanız özellikle tercih edeceğiniz parçalardan biri klasik duvar saatleri olmalıdır.

Klasik duvar saatleri ile duvarlarınıza bir renk getirin. Bazı duvar saatleri sadece dekoratif amaçlı kullanılmaktadırlar. Bu tip duvar saatlerinde saatin arkasında gizli bir kasa bulunur. Para, takı gibi değerli eşyalarınızı nereye saklasam diye düşünmeden bu tip duvar saatlerinin arkalarındaki gizli kasaya koyabilirsiniz ve orada muhafaza edebilirsiniz. Bu tip duvar saatlerini ofislerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bazıları eskitme desenli klasik kadrana , mineral cama, sessiz akar saniyeli makineye sahiptirler. Bazı klasik duvar saatleri, ahşap oyma figürlü sentetik kasalara , eskitme gümüş rengine sahiptir. Klasik duvar saatlerinin siyah kadran, plastik kasa, mineral cam, rakamlı, ahşap kasa, sessiz akar saniyeli makine, beyaz kadran, metal kadran, roma rakamlı, yuvarlak kadran, sarkaçlı gibi seçenekleri de mevcuttur.

Duvarlarınızı saatlerle renklendirmeye niyetliyseniz saat camı çeşitlerini ve özelliklerini de bilmelisiniz. Saat camları, mineral, kristal, sert kristal, safir, mika, antirefle yansımasız saat camları gibi türlere sahiptir. Özellikle, suni sentetik safirden yapılan saat camları daha sağlam ve çiziklere karşı daha dayanıklıdır. Kristal camın diğer seçeneklere göre daha canlı ve parlak bir görünümü vardır. Antirefle yansımaz safir camın ise en iyi özelliklere sahip olduğu söyleniyor. Fakat bu cam türü alt ve orta sınıf saatlerde bulunmaz.

klasik-duvar-saati-modelleri

Saat camlarının özelliklerini de iyice araştırıp göz önünde bulundurarak salonunuz için en şık, en göz alıcı, en özel tasarıma sahip klasik duvar saatini seçin ve duvarlarınıza bir renk katın. Dekorasyonda klasik stil seçimi sizi daima bir adım öne çıkaracaktır.