Klasik Duvar Üniteleri

Yeni bir yaşam alanı oluşturmaya başladınız mobilyalarınız, aksesuarlarınız, objeleriniz gibi her türlü ayrıntıyı düşündüğünüzü düşünüyorsunuz. Her şey yerli yerinde düzenli bir görünümde sağlanmış ancak ufak tefek tamamlanması gereken ayrıntılardan biri salonlarınızı duvarını süsleyecek olan duvar üniteleri. Şık ve sizin tarzınızı yansıtacak duvar ünitelerini bulmak ise çok kolay. Bu konuda size yardımcı olabilecek en iyi adres Asortie Klasik Mobilya.

Yaşam alanlarının mimari Asortie klasik mobilya klasik mobilya tasarımında zirveyi kimseye kaptırmamaya kararlı. Zirvede olduğunun en önemli kanıtı ise el işçiliği ile yaptığı ve sayısız kişinin ilgisini çeken duvar üniteleri. Asortie Klasik Mobilya tarafından üretilen duvar üniteleri el oymasının ince yansımalarını sizlere yaşatıyor.

Asortie Klasik Mobilya‘nın ince yansıması Saltanat Duvar Ünitesi yumuşak dokunuşların ahşap ile birleşimi. Bir adet tv ünitesi, iki adet gümüşlükten oluşan Saltanat Duvar Ünitesi ihtişamın sanata yansıması. Yeni gelişen teknolojiyi göz ardı etmeyen Asortie plazma televizyonlar içinde ayrıca bir çerçeve tasarlamış. Salonlarınıza klasik dokunuşun ahengini yansıtan Saltanat Tv ünitesi sizlerin istedği renk ve ölçüde üretilebiliyor.

duvar-ünitesi