Klasik Mobilya Çeşitleri Göz Kamaştırıyor

Püsküller, kıvrımlar, özel işleme detayları, parlaklık ve gösterişe dair her görseli klasik mobilyalarda bulmanız mümkün. Geçmişten esintiler taşıyan 2017 klasik mobilya ürünleri asıl özelliğini bu geçmişe dair özelliklerine rağmen hala sık tercih edilmesinden alıyor. Şıklığa ve ayrıntılara önem veren kullanıcılar için bu mobilyalar vazgeçilmezler arasında çoktan yerini aldı. Tabi diğer mobilyalara göre seçim ve kullanımı bir tık daha zor denebilir. Bunun nedeni malzemelerin ağır olması ve geniş bir alanda yer kaplamasıdır. Ayrıca kumaş ve işleme detaylarının da belirli aralıklarla bakımının gerçekleşmesi gerekiyor.

klasik mobilya takımları

Klasik Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarında benzersiz bir deneyim için klasik yatak odası modelleri satış noktalarında yerini aldı. Parlak kumaşlar, beyaz, krem, yavru ağzı renk seçenekleri yeni sezonda en öne çıkan renklerden. Özel işlemeli dolaplar, parlak yatak başlıkları, komodin ve gösterişli makyaj masası kullanım zevkini daha da artıracak türden.  Sarı, açık mavi ve gri tonlardan hoşlananlar için de onlarca seçeneği bulmanız mümkün.  Kendi dünyanızı yansıtan seçimlerde bütünlük sağlamak adına duvar rengi, halı ve perde seçimlerini de buna göre oluşturmanız önerilir.  Huzurlu uykular için basit birkaç detay size beklentilerinizden fazlasını sunacaktır.

Klasik Koltuk Takımları

Canlı renkler bu sene klasik koltuk takımları için ön planda. Mavi, parlak yeşil, pembe ve toprak renkleri ön plana çıkmakla beraber krem ve yavru ağzı renklerini de unutmamak gerekiyor. Birbirinden şık koltuk takımları, salon ve oturma odaları için büyük bir eksiği tamamlıyor. Oda büyüklüğüne ve kişi sayısına göre yapılacak seçimlerde genel uyumun sağlanması için tezatlığa önem vermeniz tavsiye edilir. Diğer bir ifadeyle ortamı yoran görüntülerden kaçınmak adına açık ve koyu renkleri doğru kullanmaya özen göstermek gerekiyor. Ayrıca dar alanlar için koltuk takımı kullanırken, iki kişilik tek koltuk ve bir -2 tane tek kişilik koltuktan yararlanabilirsiniz. Renk seçiminde de açık tonlar kullanmak, ortamı daha ferah göstermeniz adına avantaj sağlayacaktır.

klasik mobilyada tercihler

2017 Klasik Yemek Odası Modelleri

Birbirinden lezzetli yemekleri sevdiklerinizle tüketirken 2017 klasik yemek odası çeşitleri iştahınızın daha da açılmasını sağlayabilir. Ferah ve gösterişli bir ortamda, ortamı tamamlayan özel işlemeli mobilyalar bütünlük duygusunu hissetmenize yardım eder.  Sırf bu yüzden bile misafir ağırlamayı daha eğlenceli hale getirecektir. Salonun bir bölümü ya da ayrıca bir oda için yemek odası takımı seçerken genel uyumun korunmasına özen göstermeniz ve olabildiğince koyu renklerden uzaklaşmanız önerilir.  Yavru ağzı ve pembe renkler, altın tonlar, gümüş ve metal görünüm size eşsiz bir kullanım zevki verecektir. Son olarak açık mavi ve altın tonlarının kombini de klasik mobilya kullanımına yeni bir boyut kazandıracaktır. Sandalye, masa, vitrin ve ayna detaylarıyla güzel zamanları daha değerli kılın.

klasik mobilyada gelecek modeller