Klasik Mobilya Önerileri

Klasik mobilya stilleri ile evinizin her bölümünü istediğiniz şekilde döşeyerek muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz.

Klasik mobilya modelleri ile yapılan dekorasyonlar birbirinden oldukça şık durmaktadır. Klasik mobilyalara olan ilginin son yıllarda artması da bu ilgiyi körüklemiştir. Klasik mobilyalar gerek yapılışları gerekse de sahip oldukları özellikleri ile görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Farklı tarzları evlerinize taşıyıp, bambaşka bir atmosfer oluşturma fikriniz varsa klasik mobilya modelleri sizin için biçilmez kaftandır. Her şekilde kombine edebileceğiniz birbiri ile son derece uyum sağlayabilen harikulade mobilyalardır. Klasik mobilyaların gösterişli ve alımlı havaları da göz alıcıdır. Evlerinizin dekorunda zarif duran ve zarafeti üst noktalara taşıyan bu mobilyalar ile evlerinizde saray ihtişamını yakalayabilirsiniz. Birinci sınıf kumaşlarla desteklenen bu el yapımı mobilyalarda konforu maksimum düzeylerde yaşayacaksınız. Kaliteli ve rahat olan bu klasik koltuklarda oturmak da ayrı bir keyiftir aynı zamanda.

klasik-mobilya-modelleri-maskoKlasik koltuk takımlarınızla salonlarınızı yeniden dekore etme şansı bulabilirsiniz.

Klasik koltuk takımınıza gidecek tarzda berjer modellerini de kombinasyonlarınız da kullanabilirsiniz. Değişik konseptler yaratmanıza imkan tanıyacak bu klasik mobilyalar ile son derece farklı hissetmenizde söz konusu olacaktır.

Ahşap mobilyaların evlerinizi karamsar bir havaya sokacağı söylentilerine aldırmamalısınız. Çünkü ahşap mobilyalar klasik tarzdaki tasarımlar üzerinde oldukça hoş durmaktadır. Ayrıca dayanıklılık ve sağlamlık bakımından da ahşap klasik modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ahşap mobilyaların deri tasarımlar ile de çok hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Ahşap mobilyalarla deri kumaşların uyumu gerçekten görülmeye değer kalitededir. Ahşap koltuklarla uyumlu masa ve vitrin gibi mobilyalar yaşam alanlarınızı güzel bir görünüme sokacaktır. Ahşap tasarımları belirli zaman aralıklarıyla verniklediğiniz zaman çok daha güzel görüneceğini göreceksiniz.

klasik-mobilya-modelleriAynı renkte ve birbiri ile örtüşen klasik mobilya modellerini dekorlarınızda kullandığınızda hem gözünüz yorulmaz hem de bir uyumluluk yaratmış olursunuz. Salonunuzda modrn mobilya koltukları görmekten bıktıysanız, o zaman mutlaka klasik koltuk takımlarını kullanmanızı öneririz. Klasik koltuk takımları son derece rahat ve albenisi olan koltuklardır. Yerden hafif yükseklikte tasarlanan bu mobilyaların temizlenmesi de oldukça kolaydır. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde yapılabilme ayrıcalığına sahip olmaları da cabasıdır.

Koltuk takımlarının sırt kısımlarının yüksek olması aynı zamanda oturuş rahatlığı da sağlamaktadır. Berjer koltuklarla olağanüstü görünen bu takımlar ile salonlarınızın ahengi değişecektir. Kırlentler ve minik yastıklar ile dekorunuza zenginlik katmanızda mümkündür. Hakiki ve gerçekçi bir görünüme bürünecek olan evleriniz olduğundan çok daha güzel ve şık bir görünüme kavuşacaktır.

Klasik koltuk takımlarının getirdiği esinti ile dekorasyonunuz başka bir boyuta taşınacaktır.

Altın rengi ve gümüş rengi varakların ve gravürlerin kullanıldığı bu muhteşem klasik tasarımlar ile aradığınız ihtişamı evinize getireceksiniz. Koltuk takımlarındaki ahşap ayaklar oyma motifleri ile süslenerek koltuğunuzun daha güzel bir hal alması sağlanmıştır. İster ceviz rengi ister açık renk tasarımlara dekorlarınızda yer verebilirsiniz.

klasik-koltuk-takımlarıAhşap klasik koltuk takımlarınızı ahşap sehpa modelleriyle de düşünebilirsiniz.

Son derece kullanışlı olan bu sehpalar ile yapacağınız dekorlar şahane görünecektir. Sehpaların klasik koltuk takımlarınızı tamamlayıcı bir özelliği olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda klasik yemek odası takımlarınızı da koltuk takımı tasarımlarınızla uyum gösterecek bir renklerde seçerseniz çok daha güzel bir ambiyansın evlerinizde oluşmasına öncülük etmiş olursunuz.

klasik-yemek-odası-modelleri-ve-fiyatlarıYemek takımında kullanılan klasik motifler masa ve sandalye modelleri üzerinde harikulade bir görüntü oluşturmaktadır.

Klasik yemek odası takımındaki vitrin ve konsol modelleri de dekorunuzu etkileyici kılmaktadır. Klasik işlemelerle bezenmiş bu vitrin ve konsol modelleri göz ardı edilmeyecek güzelliktedir. Vitrin tasarımı camlı bölmeleri ve çekmeceleri ile göze çarpmaktadır. Konsol tasarımı ise geniş ayna kullanımı ile büyüleyici bir görünümü evinize getirmektedir.

Gümüşlük tasarımına da isterseniz yemek odası takımınızda yer verebilirsiniz. Klasik sandalye ve masa modelleri de oldukça rahat ve görünümleriyle de albenisi olan tasarımlardır. Sizlerde evlerinizi klasik mobilya önerileri ile yeniden dekore etme fikrine sahip olabilirsiniz. Klasik mobilyalar ile sarayların güzel görünümünü evinizin dekoruna yansıtabilirsiniz.