Klasik Mobilya Trendleri

Klasik mobilyanın öncülerinden olan Asortie Mobilya ile klasik mobilya modasını yakından takip etmeniz artık daha kolay. Klasik mobilya tutkunları Asortie Mobilya’nın facebook sayfası ile sezonun öne çıkan trendlerini yakından takip etme olanağı buluyor. Asortie Mobilya sadece ihtişamlı evlere değil görkemli mekanlara da ev sahipliği yapacak olan mobilyalara sahiptir.

Diana köşe takımı, lüks düğün sandalyeleri, sosyetenin tercih ettiği mobilyalar, dünyanın en mükemmel klasik mobilya trendleri ile Asortie Mobilya’yı takip edenler daima lüksü, konforu ve gösterişi bir arada yaşamaya adaylar. Asortie Mobilya 2014 koleksiyonunu kendi web sitesi haricinde facebook sayfası üzerinden de tanıtıyor. Nijerya’nın sosyetesi bile Asortie Mobilyalarını tercih ederken Asortie’nin klasik mobilyalarına kayıtsız kalmak mümkün değil. Klasik mobilyalar eski zamanlarda krallara ve üst sınıf insanlara hitap ediyordu. Şimdi ise sosyetenin tercihi olarak öne çıkan klasik mobilyalarda öncelikler değişmedi. Klasik mobilyalarda el işçiliği ve ham madde en önemli özelliklerden biridir.Asortie Mobilya da evinizin her köşesinde sizlere bu lüksü ve ihtişamı el işçiliğiyle ve şahane tasarımlarıyla yaşatmayı planlamaktadır. Mutfaklarınızda damak tadınıza önem verdiğiniz kadar göz zevkinize de önem veriyorsanız Asortie Mobilya bu isteğinize de cevap verecek. Asortie Mobilya ile şıklığı ve konforu bir arada yaşayacaksınız ve misafirlerinizi en görkemli oturma takımlarında karşılayacaksınız. Asortie Mobilyalarında kırmızının asaletinin yanı sıra kremin mütevaziliğini de kullanmaktan çekinmiyor.

asortie-mobilya

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

klasik-koltuk-takımları

Dorya Deri Berjerler

Asortie Mobilya‘nın facebook sayfasında Lale Devri Mobilya tasarımını, hakiki deri ile ahşabın mükemmel uyumunu,Şehzade Koltuk Takımlarını, Artemis Yatak Odası Takımlarını, Milano Klasik Yatak Odası Takımlarını bulabilirsiniz. Klasik mobilya tutkunlardansanız ve sizi en iyi tasvir edecek mobilya tarzının klasik olduğunu düşünüyorsanız Asortie Mobilya’nın facebook sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın! Aradığınız her şeyi ve özenle tasarlanmış klasik mobilyaları orada bulacağınıza kuşkunuz olmasın.