Klasik Salon Takımları Mobilya Modelleri

Salonlarınızda klasik konsept tarzını kullanarak oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Zarafet ve işlevselliği ile salonlarınıza çok şey katacak olan bu klasik salon takımları ile olağanüstü bir dekor çalışması yapabilirsiniz. Klasik salon takımları içinde varaklı ve gravür modellerine sahip olan tasarımlar ile ihtişamlı ve gösterişli görünümler oluşturabilirsiniz. Klasik koltuk kenarlarında kullanılan ahşap kollarda oldukça hoş durmaktadır. Ve dekorasyonu daha da zenginleştirmektedir. Ayrıca klasik koltuk takımlarıyla örtüşen berjer modelleri de klasik salon dekorasyonlarına derinlik eklemektedir. Açık renkli klasik koltuk takımları görsel olarak bir güzellik ortaya çıkardığı gibi işlevsel olarak da oldukça kullanışlı tasarımlardır. Salonunuzun dekorasyonunda yapacağınız yerleşimde oldukça önemlidir. Bir arada bulunan koltuk takımları hoş bir görünüm vermekteyken, dağınık şekillerde duran koltuk takımları ise pek güzel bir görünüm ortaya koymamaktadır.

2014-klasik-salon-takımları-mobilya-modelleri
Yerden hafif bir yüksek tarzda üretilen bu koltuk takımlarında aradığınız zarafeti ve ihtişamı fazlasıyla bulabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteli kumaş ve döşemelik malzemenin kullanıldığı bu klasik koltuk takımları ile yaşam standardınızı daha da yukarılara çıkarabilirsiniz. Klasik salon takımlarınız ile salonlarınıza değer katmanızda mümkündür. Klasik salon takımları açık renkli olarak kullanılırsa dekorlarda oldukça hoş görünmektedir. Klasik koltuk takımları büyüleyici görünümleri ve kibar duruşları ile etkileyici bir görselliği öne çıkarmaktadırlar.

Varaklı ve gravürlü figürler koltuk sırtlarında çekici bir görünüm sunmaktadır.

Kolay silinebilir ve temizlenebilir kumaş kullanılması da bu mobilya tasarımlarına olan ilgiyi arttırmaktadır. Klasik mobilya tasarımları az yer tutmaları ve dekoru etkileyici kılmalarıyla da göze çarpmaktadırlar. Salonunuzun dekoru daha şık ve estetik açıdan da mükemmel görünebilmektedir. Klasik salon tasarımlarında özel olarak yapılabilen koltuk takımları renkleri ve ölçüleri ile de ilginizi çekecektir. Değişik kombinasyonlar ve varyasyonlar ile bambaşka bir dekora imza atmanızda olasıdır. Klasik koltuk takımları ile harikulade görsel zenginliği evinize taşımanız da mümkün olacaktır.

dorya-klasik-koltuk-takimi
Konforlu ve kaliteli klasik koltuk takımları ile salonlarınıza daha lüks bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Klasik ve ihtişamlı koltuk takımları göz alıcı ve şatafatlı modelleri ile saray havasını da salonlarınızın havasına ekliyor. Dilerseniz klasik ahşap sehpa modellerini de salon dekorasyonunda kullanarak dekorunuzun olduğundan çok daha farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Kapitoneli ve klasik desenli koltuk takımlarını da salonlarınızın dekorunda düşünebilirsiniz. Klasik koltuk takımları ile asaleti evlerinizin dekoruna yansıtabilirsiniz.
Klasik koltuk takımlarında isterseniz deri koltuk takımlarını da tercih edebilirsiniz. Berjer koltuklar ile klasik koltuk takımlarının uyumu da son derece önemlidir. Açık renk berjer modelleri ile zıt renklerdeki koltuk takımları kontrast bir görünüm sunarak dekora derinlik katacaktır. Klasik koltuk takımları aynı zamanda duvar rengiyle de uygun olmalıdır. Açık renk koltuk takımına göre açık renk duvar rengi kullanımı birbirini tamamlayacak niteliktedir.

klasik-koltuk-takımları
Klasik koltuk takımlarında daha pastel renkler kullanılmaktadır.

Oldukça da dekoratif olan klasik koltuk takımları dekorunuzun görünümünü iki katına çıkaracaktır. Ahşap klasik koltuk takımları ceviz rengi olarak da güzel durmaktadır. Klasik koltuk takımları ile kullanacağınız minik kırlentler ve küçük yastıklarda dekorda oldukça hoş durmaktadır. Koltuk takımlarınız ile salonlarınızda farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız o zaman klasik koltuk örtülerini de kullanabilirsiniz. Değişik renklerde kullanılan koltuk örtüleri de daha güzel bir görünümü evlerinize getirecektir.

Evinizin iç dekorasyonunda klasik köşe koltuk takımları da düşünülebilmektedir. Rahatlık bakımından da klasik koltuk ve köşe koltuk takımları oldukça güzel bir dekoru evinize getirecektir. Köşe koltuk takımları da salon dekorasyonlarınızın atmosferinde söz sahibi olmanıza da yardımcı olacaktır. Dekorasyon açısından da büyük resmin en büyük tamamlayıcısı olan bu klasik mobilya modelleri ile evlerinizi istediğiniz ölçüde süsleyebilirsiniz.