Klasik Salon ve Koltuk Takımları

Klasik tarzda dekore edilen bir salon ve buna uygun olarak seçilen koltuk modelleri, harikulade bir görselliğin evlerinize taşınmasını sağlayacaktır. Klasik tarzdaki mobilyalar zengin ve ihtişamlı duruşları ile dekorlarınızda fark yaratan ve evlerinizin dekorunu olduğundan çok daha güzel gösteren mobilya ürünleridir. Varaklı ve gravürlü mobilya tasarımları ile değişik kombinasyonlar ve varyasyonlar yapabileceğiniz bu mobilyalar ile şahane ötesi dekorlar yaratmak hiç de zor olmayacak. Klasik tarzda düşünebileceğiniz klasik salon takımları ile ilginç dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Klasik tarz modellere olan ilginin azaldığı düşünülse de, klasik modellerden bu kadar kolay vazgeçmek mümkün değildir. Klasik mobilyaların asilliği ve ihtişamlı duruşları insanların bu mobilyalardan kopmamalarını sağlamaktadır. Klasik mobilya dekorasyonunda renk ve mobilya uyumu dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

farklı-renklerde-koltuk-takımlarımobilyalar ile salonlarınızda oluşturacağınız dekorasyonda tarzınızı yansıtacak mobilya modellerini kullanmanız son derece önemlidir.

Doğru koltuk takımlarını salonlarınızda kullanarak harikulade bir dekorasyonun ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Salonunuzda kendi zevkinizi ve tarzınızı fazlasıyla görebileceğiniz modellere yer verirseniz, salonlarınızın olduğundan çok daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Salonlarınız ya da oturma odalarınız için düşünebileceğiniz bu tasarımlar oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı renkleri ve çeşitleri ile klasik mobilyalar, salonlarınızın olabildiğinden daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Klasik koltuk takımlarınız için açık renkleri düşünebileceğiniz gibi aynı zamanda kahverengi tonlarını da kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Klasik koltuk takımlarınız lüks ve ihtişamlı görünümü evlerinize taşıyacaktır.

lüks-koltuk-tasarımlarıAz yer tutmaları ile de göze çarpan bu koltuk takımları dekorunuzda hoş bir görünüm sunacaktır.

Salonlarınızda kullanacağınız koltuk takımlarınızın yerden hafif yüksek şekilde ve mümkün olduğunca arka kısmı yüksek koltuk takımları olmasına özen göstermelisiniz. Rahat oturuş kolaylığı sunan bu koltuk takımları oldukça da konforludur. Salon dekorlarında klasik koltuklara yer vererek, sıradanlığın ötesinde bir dekora sahip olmanızda mümkün olacaktır. Sıcak ve samimi bir görünümü bulabileceğiniz bu koltuk takımları ile dekorasyonunuz daha da ileriye taşınacaktır.

Ahşap ve el yapımı olan klasik mobilya modelleri ile diğer dekorasyonlardan daha güzel dekorlar elde etmeniz olasıdır.

Ahşap tasarımların dekora kattığı havanın yadsınamaz bir gerçek olduğunu unutmamanızda fayda var. Koltuk takımlarının kollarında kullanılan klasik figürler ve motifler dekorunuzu olduğundan çok daha güzel gösterecektir. Ayrıca klasik koltuk takımlarınız ile ahşap sehpa tasarımları da oldukça hoş durmaktadır. Klasik koltuk takımlarınızın en büyük tamamlayıcısı olan bu ahşap sehpa tasarımları ile dekorunuzu daha da gösterişli hale getirebilirsiniz.

klasik-koltuk-takımlarıKlasik koltuk takımları rahatlıkları ve konforlarıyla da beğeninizi kazanacaktır.

Klasik koltuk takımlarının uzun yıllar kullanıma elverişli olması da klasik mobilyaları daha değerli kılmaktadır. Klasik koltuk takımları tekli, ikili ve üçlü olarak kullanabileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır. Tekli berjer modelleri de ikili koltuk takımları ile şahane bir uyum gösteren mobilyalar olarak göze çarpmaktadır. İsterseniz açık renkli berjer modelleri ile koyu renkli koltuk takımlarınızı kombinleyerek olabildiğince hoş bir dekor ortaya koyabilirsiniz.

Salon dekorasyonunuzda kullanacağınız aksesuarlarında klasik koltuk takımlarına uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Camlı aksesuar modellerini de salonlarınızın dekorlarında kullanabilirsiniz. Perde seçiminde de klasik koltuk takımları ile uyum gösterecek olan modellere yer vermelisiniz. Perde modellerinde daha çok açık renkli tasarımları kullanırsanız, koltuk takımlarınızın dekordaki görüntüsü daha çok ortaya çıkacaktır.

vintage-koltuklarKlasik koltuk takımlarınızı salonlarınızda doğru bir şekilde yerleştirirseniz, mükemmel bir ahenk de yakalamış olursunuz.

Karşılıklı ve birbirine bakacak şekilde yerleştireceğiniz iki ikili koltuk ve aralarında kullanmayı düşüneceğiniz berjerler ile salonlarınızı daha zarif ve ihtişamlı gösterebilirsiniz. Dekoratiflik ve estetik açıdan salonlarınızda kullanacağınız tasarımlar arasında klasik modellerin ağırlığı hissedilir seviyede kendisini belli etmektedir. Klasik modeller ile salonlarınız hiç olmadığı kadar lüks ve görkemli görünecektir.