Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı modelleri,  evlerinizin en hareketli yeri olan ve yoğun olarak kullandığınız salonlarınızda ya da oturma odalarınızda kullanılmaktadır. Koltuk takımlarınızla renkli ve canlı renkler yer vermeniz alabildiğine özel ve güzel bir koltuk takımına sahip olmanızı sağlar. Koltuk takımlarında pastel ağırlıklı renklerde her zamanki gibi üzerinde durulması gereken noktalardandır. Koltuk takımlarınızda açık renkli ve desenli modellere yer vermeniz, dekorasyon anlamında enerjik ve dinamik bir dekor oluşturmanızı da sağlayacaktır. Koltuk takımınızda konforu ve rahatlığı yakalamanıza imkan tanıyacak bu koltuk takımları ile aklınızdaki hayali gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk takımları evlerinizin en dikkat çekici ve göze çarpan mobilyalarıdır. Çünkü gelen misafirlerinizi bu oturma odasında ağırlarsınız. Dolayısıyla da oturma odanızın çok şık görünmesi gerekir. Bunu da hem görsel hem de kaliteli koltuk  takımlarıyla yapabilirsiniz.

Palermo Koltuk takımı (1)Koltuk takımları size maksimum düzeyde rahatlığı getirecek şekilde üretilmiştir. Bu anlamda da size eşsiz konforu ve kaliteyi de getirecektir. Koltuk takımları günümüzde insanların ergonomisine ve yapısına uygun olarak tasarlanmaktadır. Koltuklarda modellerinde klasik, modern, deri, köşe koltuk, Country koltuk, yataklı koltuk takımları yer almaktadır.

Modern koltuk takımları: Modern koltuk takımı modellerinde en dikkat çeken unsur estetik ve esneklik açısından oldukça hoş görünmeleri ve yüksek konfor sunmalarıdır. Modern koltuklar, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Son derece fonksiyonel ve kullanışlı olan bu koltuk modelleri ile salonlarınıza renk getirebilirsiniz. Geniş koltuk kenarları size kullanım bakımında da fazlasıyla kolaylık sağlayacak ve hayatınızı daha kaliteli yaşamanıza neden olacaktır.

32_5850sarahSlider1Kumaş kalitesi bakımından da birinci sınıf kumaşların kullanımına imkan tanınmıştır. Renk olarak da açık ve pastel renkleri daha fazla tercih etmelisiniz. Modern koltuk takımları ile rahat bir oturuşa sahip olacaksınız. Modern koltuk takımı 2 koltuk 2 berjerden oluşmaktadır. İsterseniz koltuk takımlarınızı renkli, berjer modellerini de açık renkli olarak kullanabilirsiniz. Modern koltuklarla yapacağınız kombinasyonlarda şahane ötesi dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Modern anlamda havalı ve gösterişli bir atmosfere sahip olmanızda mümkündür.

Yataklı koltuk takımları: Yataklı koltuk mobilyaları işinize çok yarayacak türde mobilyalardır. Yataklı koltuk takımınızla daha fonksiyonel ve kullanışlı bir koltuğa sahip olmanız mümkündür. Koltuk takımınızda yaratıcılığın en son halini görebileceğiniz, bu yataklı koltuk takımları ile çok farklı bir dekora sahip olacaksınız. Yatabilmenize ve aynı zamanda oturmanıza imkan tanıyan bu yataklı koltuk modellerini çok beğeneceksiniz. Yataklı koltuk takımları, raylı ve açılıp kapanabilme özellikleri ile bambaşka bir dekor sunacaktır. Yataklı koltuk takımlarında normal yatak konforunu da bulabilirsiniz. Oturduğunuzda da kendinizi fazlasıyla rahat hissedeceğiniz bu modeller ile beklentinizin ötesinde bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

images (6)Country koltuk takımları: Country koltuk modelleri de evlerde son yıllarda kullanabileceğiniz koltuk takımları arasında yer almaktadır. Modern ve klasik koltukları aratmayacak kalitede ve konforda üretilen bu koltuk takımları ile yeni oluşturacağınız dekorda çok farklı hissedeceksiniz. Country koltuk modelleri ile dekorunuz olabildiğince güzel görünecek, fevkalade görünümü de bulabileceğiniz bu eşsiz tasarımlarda misafirlerinizi daha rahat karşılayacaksınız.çiçekli-koltuk-takımlarıCountry koltuk modelleri ile dekor anlamında da daha öteye geçebileceksiniz. Eskitme ve ahşap modellerinde öne çıkarıldığı bu tasarımlarda fazlasıyla aradığınız özellikleri görebileceksiniz. Country tarzda döşeyeceğiniz oturma odanızla klasik yemek odası kombinasyonlarınız gerçekten görülmeye değer nitelikte olacak. Country tarzı belki de sizin evinizde kullanabileceğiniz en harika oturma odası modelleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda Country koltuk takımları, size seyir zevki anlamında da harika bir görsellik sunacaktır.

Klasik koltuk takımları: Klasik koltuk takımları, özellikle kullanılan klasik motifler ve desenler açısından da gönlünüzde yer edinecektir. Klasik koltuk takımları, her bakımdan evinize zengin bir görünümde getirecektir aynı zamanda . Klasik koltuk takımları hiçbir zaman modası geçmeyen şık tasarımlardır. Kendi modanızı yaratmanıza imkan tanıyacak bu klasik modeller ile bambaşka bir hava oluşturacaksınız. Klasik koltuk tasarımları sizin tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak en güzel koltuklardır.

dorya-klasik-koltuk-takimiKlasik koltuk takımları her açıdan sizi seyir zevkine doyuracak modellerdir. Klasik koltuklardaki konforu da diğer koltuklarda bulmanıza imkan yoktur. Çünkü el yapımı olarak üretilen bu mobilyalar, son derece lüks ve kaliteli dekorlara imza atmanızı sağlayacaktır.

Köşe koltuk takımları: Bu sezon adını çok fazla duyduğunuz ve dekorlarınızda çokça yer verdiğiniz köşe takımları ile salonlarınız ve oturma odanız çok farklı görünecek. Köşe takımınızla adeta sıradanlıktan öteye geçebileceksiniz. Modern ve kaliteli dekorlara köşe takımınızla imza atabileceksiniz. Köşe takımlarında bu sene açık kahverengi modeli de çok beğenilmektedir. Köşe takımınızla daha keyifli zamanlar geçirebileceğiniz muhteşem ötesi görünümlere sahip olacaksınız. Köşe koltuk takımı, L biçimindeki yapısıyla da kalplerinizde yer edinecek.

şımarık köşe  KoltukDeri koltuk takımları: Deri koltuk takımları özelikle genç nesilin en beğendiği koltuk takımları arasında yer almaktadır. Deri koltuk takımınızla fark yaratmanız, evlerinizde hoş bir görünüm yaratmanız gayet normaldir. Bu şık koltuk tercihi ile evinize aradığınız heyecanı getirebilirsiniz. Renk olarak da siyah ve beyaz deri koltukları dekorunuzda kullanabilirsiniz. Deri koltuklar ile salonlarınız daha farklı olacak ve tarzınız olabildiğince ortaya çıkacaktır.

deri-koltuk-modelleriSizlerde daha kaliteli ve konforlu koltuklarla evinizin dekorunu baştan yaratmak istiyorsanız, o zaman sizin için derlediğimiz koltuk modelleri ile bilgi sahibi olabilirsiniz.