Konfor Estetiğin Yorumu Sandalyeler

Sandalyeler iş ve ev hayatında konforun yardımcı adresidir. Tasarımları ile dikkat uyandıran sandalyeler konforun ve şıklığın yeni ismi oluyor.

Sandalye kimi zaman umursamadığımız ama yokluğunda kıymetini anladığımız tasarımlar. Gelişen teknoloji ile birlikte farklı formlara kavuşan sandalyelerin en önemli ayrıntısı ergonomidir. Endüstri mühendislerinin zihinlerini meşgul eden ergonomi konusu farklı mobilya firmaları için çoktan çözüme kavuştu. Farklı sandalye modellerini ergonomi ile birleştiren üreticiler dizaynları ile de göz kamaştırıyor.

Sandalye tasarımlarının duayen ismi Sandalyeci ergonomi ve şıklığı bir potada eritmeyi başaran isimlerden. Deri kaplama baron koltukları ile ofis dizaynlarına el atan Sandalyeci ceviz rengini birleştirdiği sandalye takımı ile şimdiden ilgi odağı oldu. Sandalyecinin favori rengi siyah deri kapmalar ile buluştuğunda ofisinizde sizi yansıtan kimlik en zarif haliyle ortaya çıkıyor.

Ahşap severseniz sandalye tasarımında ilk adresiniz Coastal Home olacak. Masif kaplama sandalyeleri ile şıklık yarışına katılan Coastal Home New Port adını verdiği serisi ile yaşam mekanlarınıza değer katıyor.

Modern tasarımları ile farklılık getiren Ikea Ps siyah lake sandalyesi ile sizleri konfora davet ediyor. Evinizin her şeyi Ikea farklı tasarımlı ergonomik sandalyeleri ile sizin ve sağlığınızın yanında yer almaya devam ediyor.

Klasik mobilya sevenlerin her zaman kalitesi ile yanında olan Asortie Klasik Mobilya yemek odalarında kullandığı sandalyeleri ile dikkat çekti. Asos adını verdiği sandalyesi ile mürdüm renginin varakla nasıl birleşeceğini gösteren Asortie kol kısımlarındaki oymalar ile göz alıyor.

Sandalyeci

sandalye-modelleri

Kaynak: Evim KASIM 2012